سارق لوازم داخل خودرو دررودهن دستگیر شد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

سارق لوازم داخل خودرو دررودهن دستگیر شد

انتشار: یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۴:۵۵ |
کد خبر: 40979 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو و اعتراف به ۷ فقره سرقت در بخش رودهن این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ محمدحسن محمدی در این خصوص اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان حرفه ای، مأموران انتظامی بخش رودهن، سارق حرفه ای که محتویات داخل خودرو را بوسیله یک دستگاه خودرو وانت سرقت می کرد، شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس در بازرسی از خودرو متهم، یک حلقه لاستیک ، یک عدد سپر ، چند دستگاه ضبط ، آچارآلات و چندین عدد باند خودرو سرقتی کشف کردند.

این مقام آگاه انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد؛ از شهروندان خواست تا هرگونه اخبار و اطلاعاتی را که از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه دارند را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از۲بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *