شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

مدیران سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها را مدنظر قرار دهند

انتشار: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۱:۱۱ |
کد خبر: 40979 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: مدیران سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها را مدنظر قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هادی تمهیدی در بازدید از پروژه های در حال انجام و در دست اقدام شهرداری که با حضور مهندس کوروش میرزایی شهردار و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد برگزار شد بر دو مقوله سرعت و کیفیت اجرای پروژه ها تاکید کرد و افزود: ضرورت دارد مسئولان با اولویت‌بندی کارها و برنامه ‌ریزی کارشناسی و توجه دقیق به مختصات فنی پروژه‌ها سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها را مدنظر قرار دهند و در جذب اعتبارات گام بردارند.

پا2

وی اظهار داشت: اختصاص بخشی از اعتبارات برای تأمین هزینه‌های مالی طرح‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌های مورد نیاز بستگی به سیاست‌ها، ملاک‌ها و برنامه ریزی‌های سطوح فرادستی دارد و بخش دیگر نیز به همت، تلاش و درایت مدیران برمی‌گردد.

پا1

وی در پایان از مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر خواست با نگاهی کارشناسی به نارسایی‌ها و کمبودهای موجود در جذب اعتبارات از بخش‌های ذی‌ربط همت گمارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>