شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

بیش از سه میلیون عدد مواد محترقه در قرچک کشف شد

انتشار: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۱:۰۰ |
کد خبر: 40953 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


قر3

قرچک – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف بیش از سه میلیون عدد ترقه و مواد محترقه در شهرستان قرچک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری روز یکشنبه در مراسم رونمایی از کشفیات مواد محترقه و ترقه در پلیس آگاهی شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران گفت : یکی از مهمترین برنامه های نیروی انتظامی در روزهای پایانی سال ، پیشگیری از حوادث احتمالی استفاده از مواد محترقه است و این امر با جدیت در دستور کار تمامی عوامل انتظامی قرار دارد.

وی افزود : در راستای اجرای طرح مقابله با تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه ، بیش از سه میلیون عدد انواع مواد محترقه کشف و در این رابطه ۲۹نفر نیز دستگیر شدند.

وی گفت : در جریان کشفیات یک باند تهیه و تولید مواد محترقه که در آپارتمانی اقدام به این فعالیت غیر قانونی و غیر مجاز می کردند، شناسایی شده و تعداد بسیاری مواد محترقه از آنان کشف شد.

ناظری افزود : این افراد اقدام به تولید مواد محترقه غیر قانونی و غیر استاندارد کرده و با نصب برچسب های خارجی ، اقدام به توزیع این مواد در بازار می کردند.

وی بیان کرد: در رابطه با مقابله با تولید کنندگان مواد محترقه ۲۹ نفر دستگیر شده و پرونده آن ها به منظور صدور حکم به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تأکید کرد: پلیس با هر گونه هنجار شکنی در چهارشنبه آخر سال برخورد می کند و از خانواده ها نیز توقع می رود تا با کنترل فرزندان ، از بروز حوادث این روز پیشگیری کنند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>