نشست فرماندار با هیات امنای مرکزی محلات شهر دماوند برگزار شد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

نشست فرماندار با هیات امنای مرکزی محلات شهر دماوند برگزار شد

انتشار: شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۲:۱۸ |
کد خبر: 40953 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان دماوند: ارتباط بین دستگاه های دولتی و سازمان های مردم نهاد باید قوی تر از گذشته باشد تا بتوان مشکلات را راحت تر حل کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این نشست هیات امنای مرکزی شهر دماوند پیشنهاداتی در موضوعات مختلف گردشگری، سامان بخشی آرامستان های مرکزی دماوند، اشتغال و لزوم توجه بیشتر شوراها به محلات مختلف شهری مطرح شد.

بیان دغدغه های هیات امنای محلات، توجه مسئولان شهرستان به هیات امنا در جهت رفع معضلات و مشکلات مردمی و نقش آفرینی هیات امنای محلات در فعالیت های اجتماعی شهری از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

مجید صفری اظهار کرد: با توجه به سیاست های دولت در دوره دوم و تحت عنوان حقوق شهروندی، همه فرمانداران مکلف به استفاده از گروه های مردمی برای اجرای برنامه های دولت هستند.

وی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف، باید اجرای قانون و تاکید بر نظم و انضباط اجتماعی در همه موضوعات رعایت شود.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: ارتباط منطقی باید بین دستگاه های اجرایی و تشکل های مردمی برقرار شود و درخواست های امنا از طریق فرمانداری به ادارات منعکس ، چرا که موقعیت پیگیری آن بهتر فراهم می شود.

صفری تاکید کرد: هدف همه ما خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم است و پیگیری خواسته های مردم را با برگزاری جلسات به صورت ماهانه، انجام خواهیم داد.

وی بیان کرد: برنامه های جامع شهرستان به صورت اولویت دار، دسته بندی شده و در هر حوزه، کارشناسان مربوطه در حال انجام وظایف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *