شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

صبرو بصیرت فاطمی را معرفی کنید

انتشار: سه شنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۹:۲۶ |
کد خبر: 40631 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: امام جمعه گرمسار گفت: یکی از ویژگی های مهم شخصیتی حضرت فاطمه (س) صبرو پایداری و بصیرت ولایی بود که روحانیون باید در منبرهای سخنرانی خود بیشتر این ابعاد رفتاری را معرفی کنید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی؛ امام جمعه گرمسار   به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) افزود: نگاه الگویی به ویژگی های شخصیتی حضرت زهرا (س) یک نقطه طلایی در دفتر رفتاری جامعه می باشد و استفاده از این دفتر پرمعنا می تواند جامعه را از انحطاط بیمه کند .

امام جمعه گرمسار در ادامه بصیرت ولایی این بانوی والای دین اسلامر ا یک نمونه بارز برشمرد و گفت: امروزدنیا به دنبال بصیرت ولایی است تا بتواند در این عالم پر از حیله و مکر دوست را از دشمن تشخیص دهد و از اسلام ناب محمدی حمایت کند .

آرامی در ادامه حجاب را یک اصل مهم در دین مبین اسلام برشمرد و گفت: حضرت زهرا (س) حجاب و پاکدامنی را در یک خط و یک ویژگی مهم زن مسلمان برشمرده است و ایجاد یک روحیه دینی در بانوان در وجود حجاب زیباتر و کامل تر است .

وی در ادامه اظهار داشت: دشمن می خواهد این ویژگی مهم بانوان جهان اسلام را به گمراهی ببرد و با انواع و اقسام مکرهای خود این موضوع مهم در جهان اسلام کوچک بشمارند تا از این راه غیرت دینی و اسلامی مردان غیور اسلام و به خصوص ایران اسلامی را مورد حمله قرار دهد .

امام جمعه گرمساردر ادامه گفت: توسل به الگوگیری از شخصیت های دینی به خصوص حضرت زهرا (س) بیمه کننده حیله و مکر های دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی ایران هستند .

آرامی به جایگاه بانوان ایران اسلامی در توسعه و پیشرفت انقلاب شکوهمند ایران اشاره کردو گفت: با حجاب بانوان انقلابی حتی در جبهه های هشت سال دفاع مقدس نشان اددند که حجاب یک زینت یک بانوی اسلامی است هیچ گاه محدودیت نمی باشد بلکه یک مصونیت واقعی است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>