شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

جلسه تنظیم بازار شهرستان دماوند برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۱:۲۶ |
کد خبر: 40597 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: امروز جلسه تنظیم بازار شهرستان دماوند به منظور بررسی اقدامات دستگاه های مختلف شهرستان در تنظیم بازار شب عید برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه تنظیم بازار شهرستان دماوند که به ریاست معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد با موضوع عرضه محصولات تنظیم بازار سیب و پرتقال آغاز شد و توضیحاتی توسط رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بیان شد.

هادی طهرانی پور در گزارش خود با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده توسط جهاد کشاورزی شهرستان در این زمینه تصریح کرد: در سال جاری از ابتدای خرید محصولات کمیته ای در سطح کشوری و استانی تشکیل و در آن مباشر تأمین محصول سیب مشخص شد که قرار است برای استان تهران حدود ۲۰۰۰تن سیب با مشخصات ارائه شده از باغداران شهرستان خریداری و پس از سورت کردن و ذخیره سازی، آن را برای توزیع در بازار شب عید آماده نماید.

وی افزود: امسال بر روی کیفیت محصول سیب توجه ویژه ای صورت گرفته به صورتی که ۳۷۵۰تن سیب به صورت اولیه توسط مباشر شناسایی شده که با در نظر گرفتن کیفیت و سایز بندی مورد نظر حدود ۲۰۰۰تن آن با قیمت مصوب از تاریخ ۲۰اسفندماه در اختیار بازار قرار خواهد گرفت.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان همچنین از پیش بینی ذخیره سازی و توزیع پرتقال در شهرستان دماوند خبر داد و تصریح کرد: برای سال جاری همه پیش بینی های لازم صورت گرفته و قرار است همزمان با عرضه سیب، پرتقال نیز با کیفیت خوب و قیمت مصوب توزیع خواهد شد.

در این جلسه همچنین رئیس اداره صنعت، معدن،تجارت نیز با ارائه گزارشی از هماهنگی و تعامل جهاد کشاورزی و این اداره خبر دادو اظهار داشت: این تعامل باعث شده تا مشکل خاصی در عرضه محصولات کشاورزی در شهرستان وجود نداشته باشد.

موسی احمدی خاطرنشان ساخت: در حوزه نظارتی که مأموریت اصلی این سازمان است از ۱۰ اسفند ماه با گشت های ویژه و مشترک آغاز خواهد شد.

وی همچنین به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با مشارکت اتاق اصناف اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه در دو نقطه دماوند و رودهن از ۱۵ اسفندماه تا ۲۵ اسفندماه برقرار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>