شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

ایوان کی صاحب زورخانه جدید خواهد شد

انتشار: دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۱:۰۰ |
کد خبر: 40595 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اهمیت ورزش باستانی در شهر ایوان کی شهرستان گرمسار و خلاء وجود یک زورخانه جدید و به روز ایوان کی نیز در سال ۹۷ صاحب یک زورخانه جدید خواهد شد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: همزمان با اولین سفر وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح زورخانه گرمسار تا چند ماه آینده کلنگ اولین سالن زورخانه ایوان کی نیز به زمین زده خواهد شد .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: نگاه اصلی در ایجاد سخت افزار حوزه ورزشی برای تمام ابعاد برنامه ریزی خواهیم کرد و ورزش باستانی نیز یک برگه تاریخی و باستانی مهم برای ورزشکاران گرمساری و ایوانکی است که مورد توجه قرار گرفته است .

کاتب از افتتاح اولین سالن زورخانه گرمسار تا چند هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: در برنامه ریزی ورزشی در شهرستان های گرمسارو آرادان نیز توسعه خانه های ورزش روستایی جزء اولیوت های ورزشی شهرستان است .

وی ادامه داد: بخش ایوان کی با توجه به نزدیکی به پایتخت نیاز به زورخانه بزرگ دارند که زمین مناسب در مکان بسیار خوب مشخص گردید و مقرر شد عملیات اجرایی ساخت زورخانه انجام گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>