شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

پیشرفت ۸۰ درصدی فاز نخست بوستان نورالشهدا پردیس

انتشار: یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۱۶:۵۶ |
کد خبر: 40561 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارآنلاین: شهردار پردیس از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد فاز نخست پروژه بزرگ بوستان نورالشهدا این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد لاله اظهار داشت: شهرداری پردیس طی سالیان اخیر با نگاهی فرهنگی اقدامات متنوعی در سرفصل های مختلف اجرایی کرده که از جمله آنها می توان به احداث پروژه بوستان نورالشهدا در جوار مزار مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس اشاره کرد.

وی گفت: طبق طراحی و برنامه ریزی های صورت گرفته،‌ این مجموعه با بهره مندی از بخش های مختلف پس از تکمیل به مرکز ثقل فرهنگی شهر تبدیل می شود.

این مقام مسئول با اشاره به مشخصات پروژه بوستان نورالشهدا خاطرنشان کرد: بوستان نورالشهدا با ۱۴۵ هزار مترمربع که شامل بنای مزار به مساحت حدود ۸۰۰ مترمربع، صحن روباز به مساحت ۱۱ هزار مترمربع، فضای سبز به مساحت ۷۷هزار مترمربع، محوطه بازی و ورزشی به مساحت پنج هزار و ۴۰۰ مترمربع است .

شهردار پردیس تصریح کرد: همچنین فضای رفاهی به مساحت دو هزار و ۸۰۰ مترمربع، محوطه پارک خودرو به مساحت ۱۳ هزار مترمربع، بخش فرهنگی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع، بخش خدماتی به مساحت پنج هزار و ۴۰۰ مترمربع، مسیرهای مورد نیاز به مساحت هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع، پیاده راه ها به مساحت ۱۳ هزار مترمربع، پیست دوچرخه سواری به مساحت چهار هزار و ۸۰۰ مترمربع و آبنما و کانال به مساحت ۸۰۰ مترمربع پیش‌ بینی شده است .

محمد لاله در ادامه و با زبان آمار و ارقام به آخرین وضعیت امور عمرانی پروژه بوستان نورالشهدا اشاره کرد و گفت: بوستان نورالشهدا همانگونه که بدان اشاره شد از بخش های مختلفی شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: تاکنون مسیر دسترسی پله سنگی، مسیر خودرویی، محل پارک خودرو، محوطه اطراف مقبره و صحن مزار شامل پوشش سقف، پنجره و نمای داخلی و بیرونی، روشنایی، نصب پست برق ۴۰۰ آمپر، نمازخانه، سرویس های بهداشتی، مخزن یک هزار مترمربعی و … احداث و یا مراحل انتهایی خود بعنوان فاز نخست پروژه را دنبال می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>