شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

۲ سارق زورگیر قاتل در پاکدشت دستگیر شدند

انتشار: شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۰۸:۴۹ |
کد خبر: 40535 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری ۲ سارق با ۳۳ فقره سرقت و یک پرونده قتل در پاکدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری گفت : در سال ۱۳۹۴ مدیر یک شرکت شن و ماسه در شهرستان پاکدشت از ناحیه کمر و شکم مورد اصابت شئی تیز قرار گرفته بود که در اثر شدت جراحات وارده ، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی افزود : مأموران پلیس آگاهی شهرستان پاکدشت با تشکیل پرونده برای این مرگ مشکوک ، به پیگیری موضوع پرداخته و سرنخ هایی که نشان از قتل وی داشت کشف کردند.

وی اظهار گرد: در بررسی های مقدماتی پلیس مشخص می شود که ظاهر مقتول در پی درگیری با ۲ نفر به قتل می رسد که با تحقیقات تکمیلی میدانی و احضار تمامی افراد مظنون و شیوه به قتل رسیدن مقتول ، پلیس به شگرد ۲ سارق زورگیر که در زندان به سر می بردند مشکوک شد.

فرمانده انتظامی ویژ شرق استان تهران اظهار کرد: با احضار ۲ نفر متهم سابقه دار از زندان و با بازسازی صحنه جرم ، متهمان بدون اطلاع از اینکه فرد مضروب به قتل رسیده به جرم خود اعتراف کردند.

ناظری گفت : بر اساس اعترافات این افراد مشخص گردید که متهمان که ۳۳ فقره سابقه زورگیری و سرقت را در پرونده خود دارند ، در زمان وقوع قتل با قصد زورگیری از مقتول وارد شرکت می شوند و پس از تهدید با چاقو و مقاومت مقتول اقدام به مضروب نمودن وی کرده و متواری می شوند.

وی افزود : ۲ نفر متهم زورگیر به اتهام قتل پس از تشکیل پرونده ای جدید به مراجع قضائی ارجاع داده شدند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>