مسائل رخ داده درکنگره حزب اعتمادملی ربطی به وزارت کشور ندارد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

مسائل رخ داده درکنگره حزب اعتمادملی ربطی به وزارت کشور ندارد

انتشار: شنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۴:۰۳ |
کد خبر: 40535 |
بازدید: 101 views |
بدون دیدگاه


تهران – ابتکارآنلاین: وزیر کشور با رد برخی ادعاهای رسانه ای در خصوص کنگره جمعه شب حزب اعتماد ملی، تصریح کرد: مسائل پیش آمده در این جلسه هیچ ارتباطی به وزارت کشور نداشته و کاملا درون حزبی بوده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا –  سید رمضان شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در تشریح جلسه امروز -شنبه- شورای معاونان وزارت کشور افزود: رحمانی فضلی وزیر کشور در این جلسه با بررسی روند اقدامات در ذیل ابلاغ بخشنامه گفت و گوی سیاسی، خواستار ورود جدی تر و فعالانه تر استانداری ها در این موضوع شد و همچنین از احزاب و گروه های سیاسی خواست تا مشارکت جدی تری در این عرصه در استان ها داشته باشند.

به گزارش ایرنا، نشست جمعه شب کنگره حزب اعتماد ملی که در بخش دوم به تشنج کشیده شد و در نهایت بدون دستیابی به نتیجه مشخصی پایان یافت در فضای مجازی و برخی رسانه ها بازتاب نسبتا گسترده ای داشت.

 

**دستور وزیر کشور برای اعمال پیشگیری جدی از ورود غیر مجاز اتباع خارجی به کشور

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در ادامه تشریح نشست امروز شورای معاونان وزارتخانه، از دستور وزیر کشور برای اعمال پیشگیری جدی از ورود غیر مجاز اتباع خارجی به کشور خبر داد و گفت: در این جلسه، «عبدالرضا رحمانی فضلی» بر اساس گزارش ارائه شده از سوی سازمان امور اجتماعی کشور، ناظر بر تعدد حضور اتباع غیرقانونی خارجی در کشور و مشکلات ایجاد شده برای هر دو کشور از این رهگذر، دستور داد همه تدابیر لازم برای پیشگیری کامل از ورود اتباع خارجی غیرمجاز به کشور به کار گرفته شود.

شجاعی کیاسری بیان کرد : وزیر کشور در این جلسه تاکید کرد، با همکاری وزارت خارجه اتباع خارجی غیرمجاز حاضر در کشور، شناسایی و به کشور خود عودت داده شوند.

وی اظهار داشت: رحمانی فضلی همچنین از استانداری تهران خواست، در همین راستا با سازمان بهزیستی و شهرداری همکاری های لازم را دنبال کنند تا موضوع تکدی گری اتباع خارجی و دیگر آسیب های موجود در این زمینه، برطرف شوند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور افزود: در نشست امروز شورای معاونین وزارت کشور، رئیس سازمان امور اجتماعی کشور مکلف شد، در تعامل با شهرداران کلان‌شهرها، ضمن بررسی آسیب‌های اجتماعی موجود، تصمیمات مشترک لازم در راستای حل معضلات و مشکلات در این عرصه را با همکاری شهرداری ها اتخاذ کند.

شجاعی کیاسری گفت: وزیر کشور همچنین از سازمان امور اجتماعی خواست در مسیر تعامل یادشده، مساعدت و همکاری ممکن را با شهرداری ها به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *