شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یک رفراندوم بود

انتشار: جمعه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۳:۲۸ |
کد خبر: 40524 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


خرم

خرم آباد – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به قدری گسترده بود که می توان گفت یک رفراندوم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت الله سید احمدمیرعمادی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه خرم آباد در مصلی الغدیر این شهر افزود: مردم ایران در راهپیمایی امسال ثابت کردند که گرفتاری ها و مشکلات اقتصادی را هیچگاه با نظام گره نزده و نخواهند زد.

وی از افزایش ۲۵ درصدی حضور مردم لرستان در راهپیمایی امسال خبر داد و گفت: این حضور گسترده بیانگر وفاداری مردم استان لرستان نسبت به نظام و انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را خیره کننده توصیف کرد و افزود: مساله ای که در این میان بسیار جلب توجه می کرد تنها حضور گسترده مردم نبود بلکه جلوه های متنوع و زیبایی بود که مردم آفریدند و البته رسانه ها باید در انعکاس این جلوه ها تلاش بیشتری انجام می دادند.

وی با بیان اینکه اکنون نوبت مسئولان است که با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی به حل مشکلات مردم بپردازند، گفت: شکرانه حضور عظیم مردم، تلاش برای رفع مشکلات مردم است لذا اگر می خواهیم صدای مردم را بشنویم باید صدای مردم راهپیمایی کننده را بشنویم.

آیت الله میرعمادی افزود: این مردم همان هایی هستند که به جمهوری اسلامی رای آری دادند و آن ۲ درصد باقیمانده افراد طلبکار و زیاده خواهی بودند که امروز هم به دنبال منافع خود هستند از این رو باید دست متجاوزین و دزدان بیت المال را قطع کرد.

خطیب جمعه خرم آباد در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه به سقوط جنگنده اسرائیلی توسط پدافند سوریه اشاره کرد و گفت: این یک حادثه بزرگ بود چرا که از یک سو آنها تصور نمی کردند هواپیمایشان در آسمان کشوری مانند سوریه سرنگون شود و از سوی دیگر ترس و وحشت را در اردوی رژیم صهیونیستی حاکم کرد.

وی افزود: این اقدام ثابت کرد که این رژیم هرگز توانایی جنگ مستقیم در سوریه و لبنان را ندارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت:همه ما باید زندگی و مبارزات سیاسی حضرت فاطمه را الگو قرار دهیم چرا که مشی سیاسی ایشان مشی همراهی و پشتیبانی از ولایت است.

وی در پایان به سالروز قیام مردم تبریز به مناسب چهلم قیام مردم قم اشاره کرد و گفت: این قیام سرآغاز رویارویی مردم بصورت مستقیم با سلطنت و شخص شاه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>