شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب کام مستکبران را تلخ کرد

انتشار: جمعه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۲:۴۱ |
کد خبر: 40523 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


ایلام

ایلام – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی بسیار باشکوه تر از سالیان گذشته برگزار شد و کام مستکبران عالم را تلخ کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین محمدنقی لطفی در خطبه های نماز جمعه شهر ایلام اظهار کرد: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جهان را در بهت و حیرت فرو بردند و اکنون نوبت مسؤولان است که با مطالبات به حق مردم پاسخ مناسب بدهند.

وی تاکید کرد: جهان شاهد بزرگ ‌ترین ، حماسی ‌ترین و تماشایی ‌ترین حضور ملت بزرگ ایران در جشن ۴۰ سالگی انقلاب بود و همه مسئولان باید برای داشتن چنین مردم با بصیرت و آگاهی به خود ببالند.

خطیب جمعه ایلام اضافه کرد: ملت انقلابی و وفادار به امام و رهبری ایران جشن بزرگی در ۲۲ بهمن گرفتند و مراسم امسال که چهلمین سالگرد پیروزی نظام اسلامی بود، بسیار باشکوه تر از سالیان گذشته با وجود تبلیغات مسموم دشمنان برگزار شد.

حجت الاسلام لطفی با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جهان را در بهت و حیرت فروبردند، افزود: اکنون نوبت مسئولان است که با مطالبات به‌حق مردم پاسخ مناسب بدهند و کسانی که به امام و انقلاب و ملت خیانت کردند و از قطار انقلاب پیاده شدند باید محاکمه و مجازات شوند.

وی یادآور شد: دستاوردهای این نظام در عرصه های مختلف علمی ، اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی بسیار قابل توجه است و امروز کشورمان به عنوان وزنه ای قابل اتکا در مناسبات بین المللی و جهانی شناخته می شود.

امام جمعه ایلام گفت: همین روحیه حمایت و از مظلوم و استکبارستیزی است که باعث شده دشمنان در برابر پیشرفت های این ملت سنگ اندازی کنند ولی امت منسجم ایران اسلامی به وحدت کلمه و حرکت پشت سر رهبری این توطئه ها را خنثی و روز به روز در مسیر پیشرفت و توسعه گام خواهد برداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>