انقلاب اسلامی چرخه اقتصادی و مدیریت کشور را به جوانان سپرد | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

انقلاب اسلامی چرخه اقتصادی و مدیریت کشور را به جوانان سپرد

انتشار: جمعه, ۴ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۰:۰۵ |
کد خبر: 40474 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خراد قرچک گفت: در زمان طاغوت همه امکانات ایران در دست بیگانگان بود اما انقلاب کاری کرد که استکبار از کشور خارج شود و چرخه اقتصادی و مدیریت کشور بر عهده جوانان افتاد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرگرد علی‌اصغر شهیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: بر خود می‌بالیم در کشوری که در هر نقطه آن شهیدان انقلاب اسلامی حضور دارد زندگی می‌کنیم و باید به یاد داشته باشیم تاریخ انقلاب را این شهیدان والامقام رقم زدند.

 

وی گفت: در زمان طاغوت همه امکانات ایران در دست بیگانگان بود اما انقلاب کاری کرد که استکبار از کشور خارج شود و چرخه اقتصادی و مدیریت کشور بر عهده جوانان افتاد؛ بعد از پیروزی انقلاب ترور شخصیت‌های کشور شروع شد و با دسیسه در نقاط مختلف کشور هرج‌ و مرج ایجاد کردند.

شهیری بیان کرد: استکبار جهانی با حمایت از صدام جنگ هشت‌ساله را در کشور راه انداخت و در این خصوص چند بهانه داشت، دولت متحد عربی، براندازی نظام، نادیده گرفتن قرارداد الجزایر و پاره کردن معاهده بین‌المللی از اقدامات صدام برای شروع جنگ بودند.

 

وی تاکید کرد: در جنگ تحمیلی، آمریکا بزرگ‌ترین متحد عراق برای حمله به ایران بود، آلمان بزرگ‌ترین کارخانه شیمایی را برای بعثی‌ها احداث کرد، سعودی‌ها نقش جاسوس را برعهده داشتند و اطلاعات ایران را در اختیار عراق می‌گذاشتند و چندین کشور دیگر به عراق در حمله به ایران کمک می‌کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک با اشاره به اینکه عامل پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس حمایت از ولایت و پیروی از منویات رهبری حضرت امام خمینی (ره) بود، بیان کرد: با اراده فولادین جوانان ولایتمدار و انقلابی آن زمان عملیات بیت‌المقدس به راه افتاد و با توکل بر خدا توانستند خرمشهر را آزاد کنند.

 

وی افزود: بعد از فتح خرمشهر چندین و چند عملیات انجام شد و در اواخر جنگ جوانان ولایتمدار سعی در تنبیه دشمن داشتند و در این مسیر نیز موفق بودند اما حالا دشمنان دیگر برای ضربه زدن به ایران از جنگ سخت استفاده نمی‌کند، بلکه به جنگ نرم و فرهنگی رو آورده‌اند.

 

شهیری تصریح کرد: در سال ۶۰ ملت ایران اسلامی، دشمن را از مرزهای غرب کشور بیرون کرد و در سال ۹۷ دشمن را در خط مقدمی که بلندی‌های جولان است، زمین‌گیر کرد و این دستاورد مقاومت است، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران روزبه‌روز بیشتر می‌شود و می‌بینید که رهبر بابصیرت ایران برای ادامه برجام برای کشورهای خارجی در مقابل رسانه‌های شرط تعیین می‌کنند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر پیرو مقام معظم رهبری و پشتیبان نظام اسلامی باشیم، بی‌شک آینده روشن در انتظار ملت ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *