شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

نشست فرهنگی،هنری هنرمندان جنوب شرق استان تهران با مشاور وزیر امورخارجه

انتشار: پنج شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۹:۵۵ |
کد خبر: 40470 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


پیش1

پیشوا – ابتکارآنلاین: در این نشست جمعی از اهالی فرهنگ و هنر شهرستان با حسین نوش آبادی دیدار صمیمی داشتند

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مجتبی شاهسوند تهیه کننده رسانه ملی، حمید عجمی نویسنده، کارگردان و بازیگر از شهرستان پیشوا واستاد حسن منعم شاعر انقلابی و آئینی از شهرستان پاکدشت به دیدار حسین نوش آبادی رفتند.

ابتدای این دیدار استاد منعم نیز با سرودهایی در مورد انقلاب اسلامی،۲۲ بهمن و حضرت فاطمه زهرا(س) ارادت خود را به خاندان رسول خدا ابراز و درمورد سروده های جدید خود صحبت کرد.

 پیش

استاد منعم از شاعران پاکدشت، در زمان سفارت نوش آبادی به عمان دعوت شده بود و در حضور شاه عمان شعرها وسرودهای خود و هنرایرانی را به نمایش گذاشت، که ازطرف سفیر ایران و شاه عمان مورد تقدیر قرار گرفت.

در این دیدار شاهسوند و عجمی هنرمندان تلویزیونی شهرستان پیشوا آمادگی خود را در راستای ساخت برنامه های تلویزیونی و ترویج فرهنگ اسلامی، ایرانی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران عزیز به سایر کشورها اعلام کردند.

حسین نوش آبادی در این نشست صمیمی گفت:

باید هنرمندان ارزشی حمایت شوند و بستر برای هنرمندانی که در راستای ارزش های اسلامی فعالیت می کنند باز باشد تا بتوانیم فرهنگ غنی اسلامی را در حوزه های مختلف هنری به اشتراک بگذاریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>