شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

۶۰ میلیارد تومان بودجه تا نیمه اول سال ۹۷ به قیامدشت اختصاص داده خواهد شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۵:۱۲ |
کد خبر: 40442 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارآنلاین: معاون استاندار تهران اظهار داشت : نگاه فرمانداری فقط به مرکز ری نیست و به همه شهرهای شهرستان ری از جمله قیامدشت نگاه ویژه ای داریم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در جشن پیروزی انقلاب مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قیامدشت طی سخنانی با تبریک دهه فجر به مردم قیامدشت اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی یک مناسبت مهم برای ایران است از این جهت که مردم به آرزوی دیرینه خود رسیدند یعنی زمام امور به دست خود مردم افتاد.

معاون استاندار تهران افزود: رمز بقای انقلاب اسلامی وحدت است .انسجام ملی وحدت ملی و یکصدا شدن مردم رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود ، امام خمینی (ره) پایه مبارزه را بر روی حضور مردم استوار کردند چون باور داشتند که اگر مردم در صحنه نباشند این انقلاب اتفاق نخواهد افتاد . حکومتی که پایه آن بر نظر مردم بنا شود دوام و قدرت پیدا می کند و الحمدالله امروز ما سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن میگیریم چرا که پایه این انقلاب مردم هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن میخواهد دولت را از نظام جدا کند افزود : امروز دشمن در کنار ما است و بوسیله جنگ نرم می خواهد بین مردم و انقلاب و نظام فاصله بیاندازد و دچار مشکل کند.

فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه اظهار داشت : قیامدشت مردمان خوبی دارد و ما از روزی که فرمانداری ری را تحویل گرفتیم نگاه ویژه ای به قیامدشت داشتیم ، ما مشکلی که اوایل در قیامدشت داشتیم نامشخص بودن وضعیت قیامدشت بود و معلوم نبود اینجا شهرک است روستا است و یا چه چیزی است، اما الان خوشبخاته توانستیم با کمک مسئولین محترم قیامدشت را به شهر تبدیل کنیم و انشالله در آینده نزدیک با کمک اعضای شورای اسلامی ، امام جمعه محترم و شهردار قیامدشت مشکلات به سرعت حل خواهد شد.

وی افزود: ما قول کمک ۲۰ میلیارد تومانی را برای شروع کار شهر قیامدشت داده بودیم که خوشبختانه در حال انجام است و مبلغ ۶۰ میلیارد تومان نیز تا نیمه اول سال ۹۷به قیامدشت اختصاص خواهیم داد.

جمالی پور در ادامه از اقدامات و پیگیریهای مسئولین قیامدشت از جمله بخشدار خاوران ، امام جمعه ، اعضای شورای شهر و شهردار قیامدشت تقدیر و تشکر نمود.

در ابتدای این مراسم امام جمعه قیامدشت با تبریک ایام الله دهه فجر از اقدامات فرماندار شهرری در رفع مشکلات قیامدشت تقدیر و تشکر نمود و گفت : کمتر کسی فکر می کرد که ‘قیامدشت به شهر تبدیل شود ولی با پیگیری های آقای جمالی پور این امر محقق پیدا کرد و ما از ایشان ممنون هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>