شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

یادواره شهدای دانش آموز پیشوا و تجلیل از خانواده آنان

انتشار: چهارشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۴:۳۹ |
کد خبر: 40441 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار پیشوا: انچه در وصیت نامه شهدا وجود دارد ادامه دادن راه آن ها است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدی در مراسم یادواره و تجلیل از خانواده شهدای دانش آموز شهرستان پیشوا در سالن ولایت آموزش و پرورش گفت: خادم ترین قشر، فرهنگیان ما بوده اند و عصاره انان نیز شهدای آنان هستند که قدر و منزلت والایی دارند.

وی افزود: ما امیدواریم که قدر این مملکت را بدانیم و نسبت به وظایفی که به عهده داریم عمل کنیم و پاسدار این حریم و مملکت باشیم .

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ما وظیفه داریم که قدر این عزیزان را بدانیم و امیدواریم که خداوند سبحان دست ما را از این شهدا کوتاه نکند.

وی افزود: شهدا پرورش یافته مکتب امام هستند و حقیقتا امام یگانه و بی نظیر بود و ما افتخارات بزرگی بواسطه این در شهرستان داریم.

شهرستان پیشوا ۵۴ شهید دانش آموز تقدیم نظام اسلامی کرده است که امروز در مراسمی از خانواده آنان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

همچنین در حاشیه این مراسم علاوه بر اجرای سرود و تئاتر، نمایشگاهی از نقاشی دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد با موضوع انقلاب و شهدا در معرض دید شرکت کنندگان گذاشته شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>