شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

پیشرفت ۵۵ درصدی ایستگاه آتش نشانی فاز ۱۱

انتشار: چهارشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۴:۱۱ |
کد خبر: 40440 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارآنلاین: شهردار پردیس از پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصدی ایستگاه آتش نشانی فاز ۱۱ این شهر و همچنین خرید دو خودروی پیشرفته آتش نشانی از شرکت «روزن باور» اتریش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد لاله اظهار داشت: از جمله پروژه‌ های عمرانی و خدماتی در دست اجرای شهرداری پردیس، طراحی و آغاز به ساخت ایستگاه آتش ‌نشانی در فاز ۱۱ شهر پردیس است.

وی ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۵۰ مترمربع مراحل اجرایی خود را سپری می کند.

به گفته این مقام مسئول، خدمات رسانی در حوزه آتش‌ نشانی در شهر پردیس با سایر شهرهای شرق استان تهران متفاوت است، زیرا وجود ۹۶۰ برج ۱۰ الی ۱۶ طبقه در این شهر شرایط خدمات رسانی را با دشواری هایی همراه کرده است .

شهردار پردیس تصریح کرد: از این رو، شهرداری پردیس خرید دو دستگاه خودروی پیشرفته آتش نشانی از کمپانی «روزن باور» اتریش و مجهز به نردبان های هیدرولیک ۴۲ و ۵۶ متری و دارای قابلیت اجرای اطفای حریق در سازه های ۱۸ طبقه با اختصاص اعتبار بیش از ۱۱۲ میلیارد ریال را در دستور کار خود قرار داد و اجرایی کرد.

این مقام مسئول اظهار کرد: ایستگاه آتش‌ نشانی فاز ۱۱ بعد از طی مراحل ساخت، تبدیل به نخستین ایستگاه استاندارد در شرق استان تهران خواهد شد که چنین خودروهای پیشرفته ای در داخل آشیانه ‌های بزرگ آن مسقر است.

محمد لاله افزود: این امر قدم مثبتی در حوزه امداد و نجات خواهد بود، و امیدوارم خدمات مناسبی به شهروندانی که در پروژه‌های مسکن مهر اسکان خواهند یافت ارائه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>