شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در پاکدشت

انتشار: چهارشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۳:۳۸ |
کد خبر: 40439 |
بازدید: 11 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فردی که با انتشار اوراق سرمایه گذاری جعلی با نام یکی از شرکت های بیمه ای ۲۵ میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – دادستان پاکدشت گفت:این فرد که کارمند یکی از شرکت های بیمه ای در شهر تهران بود اقدام به تهیه یکسری اوراق جعلی تحت عنوان اوراق سهام یک شرکت بیمه کرده بود.

رحیم علیشپور افزود: فرد دستگیرشده با وعده پرداخت سود مشارکت ۳۰تا ۳۵ درصدی این اوراق را بین افراد مختلف که عمدتا ساکن شهرستان پاکدشت بودند، عرضه می کرد و چون سود وعده داده شده قابل توجه بود، برخی اقدام به خرید این اوراق می کردند که با این روش توانسته بود ۲۵میلیارد ریال از افراد مختلف کلاهبرداری کند.

وی گفت : تاکنون ۱۳ مالباخته که در دام این کلاهبردار گرفتار شده بودند شکایت خود را مطرح کردند که پرونده ای تشکیل و مورد بررسی قرار گرفت.

این مقام قضایی ضمن اشاره به اینکه این پرونده برای مراجعه ی شاکیان احتمالی همچنان مفتوح است گفت :با توجه به استفاده فرد کلاهبردار از حساب وکارت بانکی آبدارچی شرکت مورد نظر ، شهروندان عزیز به هیچ عنوان کارت و حساب بانکی خودرا دراختیار کسی قرار ندهند که در غیر اینصورت باید پاسخگوی سهل انگاری خود در مقابل سوء استفاده های احتمالی باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>