چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

انتخابات اتحادیه پوشاک ورامین به صورت الکترونیک برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۷:۲۵ |
کد خبر: 40382 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه پوشاک این شهرستان به صورت الکترونیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن میرزایی گفت : بر اساس ماده ۲۲ قانون نظام صنفی و آیین نامه های مربوطه ، انتخابات اتحادیه پوشاک و قماش شهرستان ورامین با حضور اعضای هیأت اجرایی و نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی و نماینده استان تهران در سالن اجتماعات شهید رجایی اداره صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد.

وی افزود : با تأمین زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز ، این انتخابات به صورت کاملا الکترونیک برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این انتخابات ۱۷۹ نفر از اعضای اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک و قماش در محل برگزاری انتخابات حاضر شده و نمایندگان خود در هیات مدیره و بازرس اتحادیه را انتخاب کردند.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین افزود : اتحادیه پوشاک و قماش شهرستان ورامین ۳۰۰ نفر عضو دارد که با حضور یک سوم از این افراد می توان انتخابات قانونی را برگزار کرد.

میرزایی افزود : برگزاری انتخابات الکترونیک باعث افزایش دقت ، سرعت و شفافیت در روند برگزاری انتخابات می شود و احتمال اشتباه را به حداقل می رساند.

وی بیان کرد: با پایان یافتن مهلت ۲ ساعته برگزاری انتخابات ، عبدالله فرجی ، سید جواد قاسمی ، علی مجیدی نژاد ، آرش شکروی و احمدرضایی به عنوان نماینده اصناف در اتحادیه و حمیدرضا فرجی به عنوان بازرس اتحادیه پوشاک ورامین از سوی اعضا انتخاب شدند.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>