چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

منطقه ویژه اقتصادی گرمسارآماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران است

انتشار: دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۷:۱۴ |
کد خبر: 40381 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار گفت: این منطقه که به لحاظ نزدیکی به استان تهران دارای یک موقیعت ویژه و منحصر به فرد است با انجام زیر ساخت های لازم آماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران در صنایع مختلف و مهم است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالرضا نادری؛ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار گفت: در بخش نخست واگذاری و آماده سازی منطقه ویژه اقتصادی از ۴ سایت تنها سایت دوم این منطقه به لحاظ امکاناتی وزیر ساختی آماده واگذاری و حضورو استقبال از سرمایه گذاران است .

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در ادامه افزود: تمام عملیات های حوزه زیر ساختی از جمله آب، برق و فاضلاب انجام شده است و عملیات های فیبر نوری و گاز نیز تا پایان سال وارد فاز اجرایی خواهد شد .

نادری ادامه داد: در این فاز تنها ۲۰ هکتار با قوانین خاص گمرکی مناطق ویژه اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد ودر شش ماه آینده نیز این رقم به بیش از ۲۲۰ هکتار خواهد رسید .

وی در ادامه گفت: سرمایه گذاران می توانند در حوزه های مختلف برای حضور در این منطقه اعلام آمادگی کنند و در این زمینه برنامه های مشوقی نیز اجرا می شود .

نادری افزود: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار مساحت تقریبی ۲ هزار هکتار را در برنامه دارد که دراین فاز ابتدا تنها ده درصد یعنی ۲۰۰ هکتار وارد فاز عملیاتی و واگذاری شده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>