چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

جلسه بررسی مشکلات آب شرب روستای بیدک برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۶:۵۰ |
کد خبر: 40379 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: مشکلات آب شرب روستای بیدک با حضور فرماندار شهرستان دماوند بررسی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به مشکل آب شرب روستای بیدگ اظهار داشت: در بخشی از روستای بیدک که به مسکن جوانان اختصاص دارد و به بافت روستایی الحاق شده، تعدادی واحد مسکونی ساخته شده است که با مشکل خدمات رسانی مواجه هستند.

مجید صفری افزود: در حال حاضر خدماتی همچون برق و گاز در حال بررسی ارائه خدمات هستند و از این بابت مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد اما موضوع آب شرب با قدری پیچیدگی همراه است که با همفکری مجموعه آبفای شهری و دیگر ارگانها رفع خواهد شد.

وی به محدودیت منابع آبی و همچنین فرسودگی شبکه آبرسانی در این روستا اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: شبکه آبرسانی روستا بسیار فرسوده است به صورتی که بیش از نیمی از آبی که وارد مدار توزیع می شود هدر می رود و مقرر شد برای ترمیم و بازسازی آن طرحی توسط آبفای شهری تهیه و جهت طرح در کمیته برنامه ریزی در اختیار بخشداری مرکزی قرار گیرد.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد، ضمن بررسی راهکارهایی به منظور تأمین آب دائم برای بافت جدید روستا، آبفای شهری موظف شد از همان منابع قبلی آب که برای آبرسانی به روستا در اختیار دارد به خانوارهای ساکن در این بافت با حفظ قوانین و مقررات مربوطه آبرسانی انجام دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>