چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

اقتدار و امنیت ایران مهمترین دستاورد انقلاب است

انتشار: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۲:۴۰ |
کد خبر: 40370 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


زنجان

زنجان – ابتکارآنلاین: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی نخستین دستاورد انقلاب است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محسن رضایی روز یکشنبه درجمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در زنجان افزود: اسلامی بودن انقلاب ایران حیرت تحلیلگران و دشمنان را برانگیخت و همه به اسلامی بودن آن اذعان دارند.

وی اظهار کرد: کشورهای منطقه در اضطراب، ناامنی و ترور به سر می برند، درحالی که ایران تنها کشور امن محسوب می شود.

رضایی خاطرنشان کرد: کشورهایی که ادعا داشتند مهد امنیت هستند اکنون به ناامن ترین کشورها تبدیل شده اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسیاری از تبلیغات درمورد کمک های دلاری ایران به سوریه غیرواقعی است چرا که ایران درجنگ با عراق، صدام را نه با دلار بلکه با ایمان و شهادت طلبی، فکر، نوآوری و جنگ انقلابی، و با وجود تحریم کامل دشمنان، شکست داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم ولایتمدار برای حفظ انقلاب باید درصدد حفظ امنیت باشند و انقلاب را وارد مقوله اقتصاد کنند.

رضایی تاکید کرد: اگر عده ای از ملت اعتراضاتی دارند که به حق هم است، باید به نحوی بیان شود تا دولتمردان را در مسیر انقلاب حرکت دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: دولتمردان باید به اجرای سیاست های کلی کشور که رهبر معظم انقلاب ابلاغ کرده اهتمام داشته و مردم مطالبه گر اجرای این سیاست ها باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید انقلاب و ارزش های آن وارد عمران، اقتصاد، هنر، معماری و معیشت مردم شود، چرا که زندگی مردم نیز باید همانند موشک های ایران پیشرفت کند.

وی گفت: زنجانی ها از ابتدا در صحنه های سیاسی و اجتماعی به خوبی درخشیده اند و این شهر یکی از کانون های فعال انقلاب در تاریخ است.

وی یادآور شد: مردم زنجان، شهر شهید شهریاری و علمای بزرگ، با سه هزار شهید، هفت هزار جانبار، ۵۰۰ آزاده و سه شهید مدافع حرم، ولایتمداری و وفاداری خود را به انقلاب ثابت کرده اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، به راهپیمایی بانوان زنجانی در شهریور ۵۷ اشاره کرد و افزود: در این روز تاریخی و سرنوشت ساز تیر خلاص از این شهر به قلب رژیم شاهنشاهی شلیک شد.

رضایی خاطرنشان کرد: در مهر همین سال راهپیمایی باعظیم ۵۰ هزار نفری برپا شد که عمق انقلاب توسط زنجانی ها به ثمر نشست و نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور در زنجان باحضور باشکوه مردم استان برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>