کتاب از مشهد تا ژوهانسبورگ رونمایی شد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

کتاب از مشهد تا ژوهانسبورگ رونمایی شد

انتشار: یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۷:۱۶ |
کد خبر: 40345 |
بازدید: 77 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: با همت مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری پیشوا و کانون فرهنگی و هنری دانشجویان آن مرکز نشست صمیمی با محقق ، پژوهشگر و مجری برنامه های تلویزیونی در عرصه ی فرهنگ و ادب و رونمایی از کتاب مشهد تا ژوهانسبورگ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در ابتدای این مراسم طاهری سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری پیشوا ضمن خیر مقدم به نویسنده و حضار، از چاپ این کتاب توسط شهروند پیشوایی ابراز خرسندی کرد و با توجه به وجود مراکز علمی و دانشگاه ها در سطح شهرستان آینده پرباری را برای پیشوا پیش بینی کرد و در ادامه عنوان نمود که با حضور اساتید و اهالی عرصه فرهنگ و ادب در این منطقه در آینده ای نه چندان دور شاهد رویش کارشناسان ادبی  خواهیم بود.

 

پس از ان رهسپار استاد دانشگاه به معرفی نویسنده کتاب از مشهد تا ژوهانسبورگ پرداخت و در خصوص سوابق فرهنگی و ادبی وی توضیحاتی را به جمع حاضر داد.

 

حسین قرائی  نویسنده پیشوایی کتاب از مشهد تا ژوهانسبورگ ، در این کتاب زندگینامه سید عبدالله حسینی را به به قلم تحریر در آورد. به روایت از نویسنده، سید عبدالله حسینی فردی مبلغ و مجاهد در راه دین مبین اسلام می باشد و توانسته است عده چشمگیری از مردم آفریقای جنوبی را به دین اسلام دعوت کند. قرائی می گوید: شیوه و روش سید عبدالله حسینی بسیار پسندیده می باشد که همه ی اطرافیان به او علاقه مند می شوند .حضور اینگونه افراد در جامعه امروز الزامی است . تا امر تبلیغ همسو با فرهنگ و روش زندگی جوامع امروزی باشد.

 

این کتاب در مدت زمان کوتاهی به دلیل استقبال مردم به چاپ دوم رسیده است.

 

در حاشیه این مراسم محب حیدری مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری دانشجویان گفت اینگونه فعالیتهای فرهنگی در برنامه کاری کانون فرهنگی و هنری این مجموعه است و معرفی نویسندگان هرمنطقه و کتب ایشان تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح فرهنگی آنجا دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *