جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

۳۴۰میلیارد ریال خسارت به باغداران دماوند وارد شد

انتشار: شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۰:۵۴ |
کد خبر: 40344 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


دماوند1

دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار ‌دماوند با اشاره به سطح خسارات ناشی از سرمازدگی اخیر‌ گفت:‌ با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از باغات سطح شهرستان دماوند، حدود ۳۴۰ میلیارد ریال خسارت به محصولات باغداران وارد شده است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مجید صفری در جلسه بررسی خسارت سرمازدگی به محصولات باغی استان تهران که با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی، نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرکل مدیریت بحران وزارت جهاد کشاورزی و دیگر مسئولان در فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد اظهار داشت: سرمازدگی اخیر اتفاقی ناخواسته بود که آمادگی برای مدیریت آن وجود نداشت.

وی بیان کرد: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از باغات سطح شهرستان دماوند، حدود ۳۴۰ میلیارد ریال خسارت به محصولات باغداران وارد شده است.

دماوند

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه این‌گونه بلایای طبیعی نباید هیچ‌گونه تأثیر ناخوشایندی روی باغداران بگذارد افزود:‌ اگر بخواهیم به کشاورزان و باغداران دلگرمی بدهیم که شهرستان را از لحاظ باغشهر بودن حفظ کنیم، باید برآوردهای دقیق از خسارات باغداران داشته باشیم و از صندوق بیمه کشاورزان خوب استفاده کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>