تبادل اطلاعات، تجربیات و توانمندی تولیدکنندگان، امر تولید را تسهیل و تسریع می سازد | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

تبادل اطلاعات، تجربیات و توانمندی تولیدکنندگان، امر تولید را تسهیل و تسریع می سازد

انتشار: یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۶:۲۰ |
کد خبر: 40342 |
بازدید: 37 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، خانم حقیقت مسئول امور بانوان فرمانداری، جمعی از روسای ادارات و بانوان کارآفرین فیروزکوه بیست و نهم اردیبهشت ماه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در ابتدای جلسه بانوان کارآفرین ضمن معرفی زمینه فعالیت، مشکلات و درخواست های خود را بیان کردند.

در ادامه مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: زمانی که کار و تولید با مطالعات امکان سنجی، برنامه ریزی و طرح های اقتصادی انجام شود، مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه می شوند کاهش می یابد و سبب افزایش تولیدات و سودآوری برای کارآفرینان می گردد.

وی با اشاره به مشکلات عدم بازار فروش و محل توزیع تولیدات برای برخی از تولیدکنندگان افزود: با برپایی نمایشگاه دائمی عرضه محصولات در شهرستان ، شرایط برای فروش محصولات تولیدکنندگان تسهیل می شود و سود اقتصادی برای آنها  خواهد داشت چرا که بستری مناسب برای تولیدکنندگان فراهم می شود تا بتوانند با جذب مشتری تولید و عرضه را افزایش دهند که منجر به ایجاد اشتغال و کسب درامد بیش از پیش خواهد شد.

مهندس یوسفی جمارانی در ادامه تصریح کرد: تبادل اطلاعات، تجربیات و توانمندی تولیدکنندگان با یکدیگر باعث می شود بخش عمده ای از مشکلات توسط خود آنها مرتفع گردد و راهنمایی و کمک به یکدیگر می تواند برای سرمایه گذاران نوپا بسیار موثر واقع شود چرا که وقتی سرمایه گذاران مایل به فعالیت در این عرصه باشند نیاز به اطلاعاتی خواهند داشت که می توانند از تجربیات تولیدکنندگان با سابقه استفاده کنند و این امر باعث تسریع و تسهیل در کار تولیدکنندگان می گردد.

وی تاکید کرد: جمعی از تولیدکنندگان منتخب این صنف با معرفی به فرمانداری در قالب یک سازمان مردم نهاد به ثبت خواهند رسید و با تعامل بیشتر می توانند درخواست این صنف را جمع بندی کرده و انعکاس دهند تا مورد بررسی قرار بگیرد و مدیران دستگاه های اجرایی توضیحات لازم را ارائه دهند تا بتوانیم با همکاری و پیگیری مسائل را رفع کنیم و پاسخگوی درخواست تولیدکنندگان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *