چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

انقلاب اسلامی ایران از بطن توده های مردم شکل گرفت

انتشار: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۸:۰۵ |
کد خبر: 40341 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه قرچک گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران از بطن توده های مردم شکل گرفت و با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای برانداختن ظلم و حاکمیت عدالت و دین برپا شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت السلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در حاشیه این راهپیمایی اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران از بطن توده های مردم شکل گرفت و با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای برانداختن ظلم و حاکمیت عدالت و دین برپا شد.

وی گفت: خون های پاکی که تاکنون برای حفظ و استمرار این انقلاب نثار شده است گواه پشتوانه مردمی و ایمانی این نهضت عظیم بوده است و امروز مردم با حضور خود بزرگ ترین حامیان انقلاب اسلامی ملت سرافراز ایران و مستضعفان جهان هستند.

 قر1

اسماعیلی افزود: مردم بار دیگر همانند گذشته با انسجام، همدلی و وحدت کلمه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور یافتند و مدعیان دروغین و دشمنان قسم خورده ایران را به خاک ذلت نشاندند.

 قر2

حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر مرتضائیان رئیس دادگستری شهرستان قرچک در ادامه بیان کرد: مردم بصیر و همیشه در صحنه بار دیگربا حضور خود حماسه آفریدند و این امت قهرمان و شهید پرور و ولایتمندار همیشه پیشتیبان نظام و ولایت فقیه خود هستند.

وی گفت: اینک که ۳۹ سال از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و استقلال آن به رهبری خمینی کبیر(ره) می گذرد همچنان شاهد خنثی شدن توطئه های شوم نظام سلطه و استکبار جهانی هستیم و عزم جدی مردم رشید ما در پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی همچنان مشهود است.

مرتضائیان تاکید کرد: امروز دولت های به اصطلاح متمدن و مدعی دموکراسی جهان، به همراه برخی از سران مرتجع دول اسلامی با ابزار حقوق بشر آمده اند تا تروریست را در منطقه ترویج کنند و ایران اسلام ام القرآی جهان اسلام را هدف قرار دهند.

وی تصریح کرد: مردم ما همانند گذشته با انسجام و همدلی و وحدت کلمه بار دیگر به میدان عمل آمدند، تا مدعیان دروغین و دشمنان قسم خورده ایران را به خاک ذلت بنشانند.

 قر3

مسعود مرسلپور فرماندار قرچک گفت: مردم با حضور گسترده خود، دوستان انقلاب اسلامی را امیدوار و دشمنان را مایوس کردند و این امر مسلمی است که مردم ۲۲ بهمن را یک روز مقدس و سرنوشت سازی می دانند.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن ماه از مصادیق یوم الله است که مردم به عنوان شکرانه نعمت بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله با آمدن به مراسم باشکوه راهپیمایی، حمایت خود از رهاوردهای انقلاب اسلامی را اعلام می کنند.

مرسلپور به خصومت های همه ساله دشمنان، استکبار جهانی آمریکا و صهیونیستم علیه مردم ایران اشاره کرد و گفت: در شرایط حال وضعیت به نحوی است که این دشمنان آنچه در باطن داشتند ابراز می کنند و با همپیمانان خود درصدد هستند در عرصه جهانی وانمود کنند بین نظام جمهوری اسلامی و کارگزاران این نظام و مردم جدایی افتاده است.

وی بیان کرد: اما بازهم در ۲۲ بهمن ماه شاهد بودیم که این آرزوها را به گور می برند و ببینند مردم آنچه برای خودشان و عزیزانشان، فداکاری و استقامت کردند را از یاد نبردند و گوش به کلام دشمن نمی دهند.

فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شکوهتر از همه سال های دیگر برگزار شد و هم برای دوستان انقلاب اسلامی امید بیشتری ایجاد کرد و هم دشمنان را بیش از گذشته مایوس نمود.

 قر4

سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک اظهار داشت: حضور همگانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با توجه به یاوه سرایی آمریکایی ها، اسرائیل و اذناب آنها با شگوهتر از هر سال دیگر بود ، مشکلات اقتصادی و فرهنگی در کشور وجود دارد ولی اصل نظام اهمیت ویژه ای دارد و این انقلاب ارزان به دست نیامده و در دفاع از این انقلاب همه مردم از اقشار مختلف حضور به موقع داشتند.

وی گفت: دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن روز تبلور شکوه وایثار مردم همیشه سرافراز و آزاده جمهوری اسلامی ایران است، در این روزملت ایران با رهبری داهیانه زعیم بزرگ اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار ۲ هزار و ۵۰۰ ساله رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را در هم پیچید و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

حیدری بیان کرد: انقلاب اسلامی هیبت و هیمنه پوشالی همه قدرت های مستکبر دنیا را به سخره گرفت، انقلابی که محدود به هیچ حد و مرز نژادی و جغرافیایی نماند و وجدان آگاه و بیدار همه مستضعفان و آزادگان را در جای جای عالم مخاطب پیام بلند خویش ساخت. بی تردید پیروزی این انقلاب الهی جز با قدرت ایمان ملت مسلمان ایران، پیروی آنان از رهبری های پیامبر گونه امام امت و وحدت کلمه توده ها و اقشار مختلف ملت میسر شد.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران همچون سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش گذاشتند.

 قر5

حجت السلام و المسلمین حسین عبدالله پور نماینده ولی فقیه در سپاه قرچک بیان کرد: با گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ و با وجود توطئه ها، فتنه آفرینی ها، بحران‌سازی ها، دسیسه ها، نیرنگ ها، ترفندها و عملیاتی ساختن طرح‌ها و پروژه‌های براندازی جبهه دشمن و پیش‌بینی‌های متوهمان غربی و متحدان داخلی، جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن ایران با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز خود را پویاتر و پر فروغ تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده اند و به کوری چشمان از حدقه درآمده دشمنان چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را با حضور گسترده مردم جشن گرفتیم.

وی تاکید کرد: جبهه دشمنان انقلاب اسلامی در شرایط خطیر کنونی کانون اصلی مقابله خود با نظام اسلامی و ملت ایران را در جنگ‌های ترکیبی با نمادهای دیپلماسی، جنگ اطلاعاتی – تبلیغاتی و رسانه ای، حمایت از نابسامانی ها و شورش های منطقه‌ای و محلی، جنگ اقتصادی، حملات سایبری و عملیات روانی برای ناکارآمد سازی و ناکارآمد نشان دادن نظام و زیر سوال بردن مبانی انقلاب اسلامی و جلوگیری از ظهور ثمرات جدید و استمرار و استقامت آن دنبال می‌کند و با دادن نشانه های غلط به مردم و مسئولان نظام درصدد ایجاد سد بی اعتمادی و بی اعتباری و شکاف بین آنها هستند.

عبدالله پور تصریح کرد: مردم با ایثار و از خودگذشتگی خود پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را رقم زدند از آحاد ملت بزرگوار ایران اسلامی به ویژه مردم همیشه درصحنه وانقلابی قرچک با شرکت در این آیین الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران بود حضور با شکوه داشتند.

قر6

علی موسی پور فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: امروز انقلاب اسلامی در چهل سالگی و با وجود دشمنی‌ها و کارشکنی‌های کشور‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، همچنان مسیر خود را با صلابت و اقتدار ادامه می‌دهد و سنگ‌اندازی آن‌ها تاثیری بر رشد و پیشرفت کشور ندارد.

وی افزود: حضور آگاهانه‌ مردم ایران اسلامی در مناسبت‌های ارزشمند و تاریخی همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، یکی‌ از زیباترین‌ جلوه‌های‌ مردمی انقلاب اسلامی است‌ و همین حضور پرشور و حماسه ساز باعث‌ شده‌ است‌ که‌ انقلاب‌ شکوهمند اسلامی همچنان‌ در مسیر بالندگی و سرافرازی حرکت نماید.

موسی پور در پایان خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر قرچک باورمندانه به آینده انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کنار مردم شریف حضور داشتند و همراه مردم در این راهپیمایی مشت محکم بر دهان دشمن زدنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>