جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

هیچ مجوز جدیدی برای کمپ های ترک اعتیاد در ورامین صادر نمی شود

انتشار: شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۳:۰۲ |
کد خبر: 40340 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : هیچ مجوز جدیدی برای احداث کمپ ترک اعتیاد در ورامین صادر نمی شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عباسعلی سعیدیان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین برگزار شد اظهار کرد: در حال حاضر شش مرکز کمپ اعتیاد مجوز دار در سطح شهرستان ورامین فعالیت می کنند که این مراکز ، نقش موثری در درمان افراد مبتلا به اعتیاد دارند.

وی با اشاره به این که هیچ مجوز جدیدی برای راه اندازی کمپ های ترک اعتیاد در ورامین صادر نمی شود گفت : تلاش میشود تا با ساماندهی و استاندارد سازی فعالیت کمپ های مجوز موجود ، کارکردهای آن ها را ارتقا داد.

وی تصریح کرد: تهیه نقشه جامع و کامل نقاط آلوده توسط بخشداری و شهرداری ها در دستور کار قرار گرفته است تا بر اساس آن گزارش های تحلیلی و میدانی در خصوص علل و عوامل بروز و نحوه مبارزه با اعتیاد صورت گیرد .

معاون سیاسی انتظامی ورامین گفت : خوشبختانه در شهرستان ورامین معتاد متجاهر وجود ندارد .

وی با اشاره به کشف یک تن مورفین در منطقه گفت : کشف یک تن مورفین در چند وقت گذشته کار بزرگی بود که نهایت تقدیرو تشکر خود را از اداره اطلاعات و سایر عوامل اعلام می داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>