چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

پیام اصلی ۲۲ بهمن مبارزه با ظلم و حمایت از مظلوم است

انتشار: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۷:۰۰ |
کد خبر: 40340 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارآنلاین: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: پیام اصلی انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن، مبارزه با ظلم و حمایت از مظلوم است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده روز یکشنبه در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن ورامین افزود: انقلاب اسلامی ایران علاوه بر نابودی طاغوت و استکبار، موجب بیداری تمامی ملت های مظلوم جهان برای مقابله با ظلم و ستم شد.

وی با اشاره به نقش مردم به عنوان مهمترین رکن نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار کرد: مردم با پشتیابی و پیروی از امام راحل، زمینه پیروزی انقلاب را فراهم کرده و حکومت اسلامی را در کشور مستقر کردند.

نوری زاده گفت: مردم ایران با هر دیدگاه و گرایش سیاسی، همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه بارز آن است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دشمن تلاش دارد مردم را از نظام دل سرد کند ولی حضور با شکوه مردم در راهپیمایی امروز ثابت کرد که در این راه ناکام مانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>