چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

انقلاب اسلامی ایرانی نشات گرفته از اسلام ناب محمدی است

انتشار: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۶:۴۵ |
کد خبر: 40339 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: مورخ انقلاب و نویسنده کشورمان در جمع گرمساریها گفت: راه اصلی انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از اسلام ناب محمدی است که باید به آن افتخار نمود .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الا اسلام سید حمید روحانی مورخ انقلاب اسلامی در مراسم راهپیمایی۲۲ بهمن شهرگرمسار در میدان امام (ه) این شهر با اعلام این مطلب گفت: دشمنان اسلام با ایران اسلامی در اصل مشکل دارند و اگر ما دینمان که برگرفته از اسلام ناب محمدی است کنار بگذاریم دیگر عزت و اقتداری نخواهیم داشت و امام خمینی (ره) رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران را اسلام و حرکت در پیرامون آن در بخش های مختلف از جمله دشمنی شناسی دانست .

مورخ انقلاب اسلامی در ادامه اصول گرا و اصلاح طلب و جناح ها را یک موضوع بی فایده برای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: احزاب باید با اتحاد و در کنار مولفه های های اصلی انقلاب اسلامی حرکت کنند و اگر در مواجه شدن با برخی اتفاقات در کشور رهبری را رها نکنند و به دعوای سیاسی بپردازند و ملت را فراموش کنند .

حجت الا اسلام سید حمید روحانی در ادامه اظهار داشت: صاحبان اصلی این انقلاب ملت هستند که مثل همیشه امروز حماسه خلق کردند .

وی در ادامه هوشمندی ملت را یک رمز مهم در اقتدار انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: باید به توصیه های مقام معظم رهبری که به نوعی نقشه راه اصلی را نمایان می کند گوش دهیم و در درس دشمن شناسی خود را تقویت کنیم و حواسمان باشد دشمن با نفوذ خود پایه های انقلاب را به خطر نیاندازد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>