دشمنان تا امروز لحظه‌ای از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته‌اند | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

دشمنان تا امروز لحظه‌ای از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته‌اند

انتشار: شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۸:۴۹ |
کد خبر: 40310 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: دشمنان از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز لحظه‌ای از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته‌اند و این به دلیل استقلال ملت ماست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدکرم محمدی در جمع مردم روستای یوسف رضا بیان کرد: ملت ایران اسلامی مردمی قدرشناس، دانا و عاقلی هستند و در مسیر انقلاب تا به امروز این مردم بودند که در بزنگاه‌ها بدون هیچ چشمداشتی به میدان آمدند و از نظام دفاع کردند.

محمدی گفت: هیچ کشوری در دنیا پیدا نمی‌شود که بدون تکیه بر یکی از قدرت‌های دنیا بتواند به حیات خود ادامه دهد ولی ما در مقابل زورگویان بنابه وظیفه الهی خود ایستاده‌ایم؛ ما با ظالمان مخالف و به دنبال احقاق حقوق مظلومان هستیم و شعار اسلام نیز هم همین است.

وی یادآور شد: دشمنان از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز لحظه‌ای از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته‌اند و این به دلیل استقلال ملتی است که زیر بار ذلت غرب و شرق نرفته‌اند.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: ملت ایران اسلامی با دادن فرزندان خود و تحمل، صبر و مقاومت توانسته‌اند به همه دنیا «نه» بگویند و هر جا که دشمنان ورود پیدا کردند، با شکست برگشتند.

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه ملت ایران ملت رزمنده و پویایی است، افزود: ایران اسلامی در ابعاد مختلف توسعه نیز موفقیت‌های بسیار بزرگی را به دست آورده است و جا دارد همه در این ایام از موفقیت‌های نظام دفاع کنیم.

محمدی اظهار داشت: قبل از انقلاب اسلامی هیچ‌کدام از شهرهای کشور به‌استثنای برخی از کلان‌شهرهای امروزی از امکانات اولیه بهره‌مند نبودند اما امروز به لطف نعمت انقلاب اسلامی، در دورترین روستاها نیز زیرساخت‌های لازم برای زندگی مرفه آماده است؛ ما باید قدر این‌ها را بدانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *