ظلم، ستم و وابستگی رژیم ستم شاهی از عوامل ایجاد انقلاب اسلامی بود | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ظلم، ستم و وابستگی رژیم ستم شاهی از عوامل ایجاد انقلاب اسلامی بود

انتشار: شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۸:۳۷ |
کد خبر: 40309 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: فرماندار پردیس با اشاره به تدبیر حضرت امام (ره) در واگذاری سرنوشت مردم به خودشان پس از پیروزی انقلاب، ظلم و ستم رژیم طاغوت و وابستگی به استکبار را از عوامل ایجاد انقلاب اسلامی در ایران دانست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حیدری با یادآوری شرایط رژیم ستم شاهی گفت: ما در آن دوره از آسایش و امنیت دور بودیم و هیچ کس جرات کوچکترین اعتراض را نداشت و در این شرایط مردم به ستوه آمدند و تحت رهبری حضرت امام خمینی (ره) انقلاب کرده و رژیم طاغوت را سرنگون کردند.

وی از تدبیر حضرت امام (ره) در واگذاری سرنوشت مردم به خودشان با برگزاری انتخابات سخن گفت و افزود: پس از طلوع گرم انقلاب در سرمای بهمن ماه، انقلابیون دوباره به میدان آمدند و برای ساختن کشوری به دور از سلطه استکبار همت ورزیدند و در این شرایط حضرت امام (ره) با برگزاری همه پرسی، جمهوری اسلامی را به رای گذاشتند و مردم نیز با قاطعیت به آن رای دادند و این مقدمه برگزاری انتخابات بعدی برای تشکیل ارکان نظام بود.

فرماندار پردیس به شروع توطئه ها و کودتاهای پس از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمنان متوجه شدند که انقلاب ما با رهبری حضرت امام (ره)، مخالف استکبار است و بر روی ظلم و ستم خط بطلان می کشد. سپس با تحریک اجانب، ۸ سال ما را درگیر جنگ کردند و پس از آن نیز با فتنه های فراوان و اعمال تحریم های شدید تلاش خود را به کار بستند که انقلاب را نابود کنند، اما با یاری خدا، هدایت های مقام معظم رهبری و اعتقاد و پایبندی مسئولان و مردم، این انقلاب همچنان محکم و استوار بر جای خود ایستاده است.

حیدری به پیشرفت های به دست آمده در زمینه های مختلف نیز اشاره کرد و گفت: طی سال های گذشته، در زمینه های نظامی، اجتماعی و علمی حرکت های بزرگی به وقوع پیوسته و کشور از لحاظ کمیت تولید علم در سال گذشته، رتبه برتر را به دست آورده است اما متاسفانه در حوزه اقتصاد شاهد مشکلات عدیده هستیم که باید نسبت به رفع آن اقدام کنیم و باید گفت مردم در حوزه اقتصاد نتوانسته اند به مطالبات خود دسترسی پیدا کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس افزود: امروز روز متفکرین حوزه اقتصادی است باید آستین همت بالا زنند و در جهت توزیع عادلانه ثروت و رفع محرومیت و کم کردن فاصله طبقاتی تلاش کنند.

وی در پایان به افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی ۳۷ پروژه در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: این پروژه های نیز دستاوردهای نظام است که پیشکش مردم شهرستان پردیس خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *