ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن با حضوری پرشورتر حماسه می آفریند | ابتکار آنلاین
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضوری پرشورتر حماسه می آفریند

انتشار: جمعه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۳:۵۴ |
کد خبر: 40281 |
بازدید: 57 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان دماوند گفت: دشمنان ایران اسلامی، آمریکای بدتر از داعش، آل سعود قاتل و اسرائیل کودک کش بداند که با وجود همه توطئه ها و دسیسه ها، امسال ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه می آفریند و حضوری پرشورتر خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند اظهار کرد: حکومت برای آنکه اسلامی باشد لازم است قوانین آن نیز برگفته از قرآن و روایات اهل بیت (ع) و پیامبر خدا باشد که قانون اساسی ما بسیار محکم و ارزشمند و البته اسلامی است.

وی ادامه داد: درخواست ما از قوه قضائیه و نهادهای امنیتی این است که، مفسدان اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را شناسایی کرده و دستگیر کنند و بدانند مردم نیز از آنان حمایت خواهند کرد.

امام جمعه دماوند با بیان اینکه نقش مردم و همکاری آنان در شناسایی مفسدان، رشوه بگیران و … بسیار مهم است، گفت: انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و صاحبان اصلی این حکومت مردم هستند و آنان در عرصه های بعدی نیز حماسه خواهند آفرید.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان ما به دنبال تضعیف و تخریب حکومت اسلامی هستند و آنان می خواهند جمهوری اسلامی نباشد و از هر توطئه ایی استفاده می کنند تا مردم را دلسرد و مایوس نمایند ولی ملت ایران آگاه است.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، از جنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از ۲ بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *