سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

مملکت مال مریدان و دوستداران علی و فاطمه (س) است

انتشار: جمعه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۱۴:۴۹ |
کد خبر: 40279 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: ، این مملکت مال مریدان و دوستداران علی و فاطمه (س) ، مملکت شهیدان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: در مقابل دشمن آمادگی داشته باشید، اهل ایمان و تقوی باید در دین خود استوار و متحد باشند.

وی با اشاره به ۳۹ سالگرد پیروی انقلاب اسلامی، بیان کرد: انقلاب اسلامی که با اصول و مبانی اسلام و با منطق عاشورا شروع کردیم ، خواسته ملت و امام ملت استقلال، آزادی، عزت، شرافت، معنویت در اوج ادعای کدخدایی جهان توسط استکبار و توسعه نظام سلطه، انقلاب اسلامی حیات تازه ای را در جهان آغاز کرد.

اسماعیلی گفت: بزرگترین وظیفه ما این است که مشخصات عصری را که امام عزیز (ره) آغاز کردند و ملت را فضای آن قرار دادند و جهان اعلام کردند بدانیم و حفظ کنیم، تنها حکومتی که در طول تاریخ بشریت و حکومت ها به ، به شایستگی ها ، به سلامتی های فکری و اخلاقی توجه دارد حکومت علوی است .

وی تاکید کرد: اگر سیاست کلی نظام ما، اجرای فرامین اسلام در بخش های مختلف ، اجرای عدالت، تعالی فرهنگ قرآن و عترت نباشد ، از اعتبار ساقط می گردد .

امام جمعه قرچک با اشاره به سخنان امام (ره) بیان کرد: ۲۲ بهمن غلبه اسلام بر کفر بود ، این پیروزی قدرت اسلام است، در دهه فجر، اسلام تولدی دوباره یافت، کاش مسئولین و بزرگان نظام طوری مدیریت کنند که وقتی خدمت شان تمام شد یا از دنیا رفتند، سربلند باشند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما به تعبیر حضرت آقا یک جرقه نبود بلکه انقلاب یک پدیده زنده است که رشد داشته و دارد ، محصولات متنوع ، قوام، بشرطی و مرگ دارد به شرط دیگر فی عوامل قوام و مرگش مائیم، مخصوصاً دولتمردان و مجلسیان هستند.

اسماعیلی افزود: بزرگترین امتیاز انقلاب ما نسبت به سایر انقلاب ها این است که اصول و ارکان این انقلاب ثابت است، هر نوع تغییر وتحول باید بر اساس این اصول باشد، تشخیص این امر مهم فقط با ولی فقیه جامع الشرایط و زعیم اسلامی الهی این انقلاب است.

وی تاکید کرد: مهندسی نقشه راه انقلاب مشخص است ، دشمن هم تلاش می کند استمرار حرکت انقلاب را بر این اساس و اصول قطع کند لذا چاره ای ندارد اسطوره های از جنس صاحبان انقلاب بسازد و از آنها استفاده کند .

امام جمعه قرچک افزود: متفکر نماها که از اسلام هیچ نمی دانند، یا اگر می دانند مغرض، مخالف و وابسطه اند و در مقابل این دشمن های داخلی و خارجی شما مسئولین قوا وظیفه ای مهمی دارید.

وی بیان کرد: ما از آمریکا چه توقعی داریم جز دشمنی، ظلم ، فساد ، شاخصه حکومتش نظام سلطه است، بی رحم ترین دشمن بشریت و اسلام است وامروز در دنیا رسوا شده است ، دروغ او فتنه انگیز ، جلاد پروری او این انقلاب مال مردم مؤمن است .

اسماعیلی تصریح کرد: مردم از اصل انقلاب راضی اند با جان و دل حمایت می کنید مشکل مردم معیشتی ، اقتصادی است ، نه فتنه گران ، اغتشاشگران ، سلطنت طلبان ، وابستگان ، زنان بی حجاب و بی عفت ، اگر چهار نفر با نقشه دشمن پوشش غیر اسلامی می خواهند به صراحت بگوئید ، بروید هر کجایی که دوست دارید این مملکت ، مملکت اسلامی است ، قانونش اجازه نمی دهد ، رقاص خانه و بزن و بکوب می خواهید بروید جایی که وحشی ها زندگی می کنند این آدم ها زندگی می کنند ، این مملکت مال مریدان و دوستداران علی و فاطمه (س) ، مملکت شهیدان است.

وی گفت: خانواده شهداء دلشان شکست، برای فرزندانشان تنگ شده ولی هم صبر و هم شکر کردند چون در راه خدا دارند چون انقلاب اسلامی پا گرفت .

امام جمعه شهرستان قرچک تاکید کرد: مشکل بیکاری را حل کنید ، چرا به تولید توجه نمی کنید ، چرا اعتبارات سالهای گذشته داده نشده ، چرا مسکن و راه سازی تعطیل شده است ، چرا فروش نفت شفاف سازی نمی شود ، در آمد ملی کشور چه می شود ،فضای مجازی را کنترل کنید ، کاملا در خدمت دشمن است ،حقوقهای نجومی در حال قانونی شدن است ، مجلس شورای اسلامی قدری تأمل کنید چه می کنید ، کارخانه ها تعطیل شده را راه اندازی کنید ، به بخش های خصوصی اهمیت دهید ، عده ای با سرمایه های خودشان به فکر تولید افتادند باز هم همکاری نمی کنند.

وی افزود: از صندوق توسعه ملی مبالغ کلانی برای اشتغال برداشتید به چه کسانی دادند ، در بخش درمان ساختار شکلی اش در حال رشد است اما خدمات دهی و درمانی، مردم بسیار در فشاراند، مشکل سود بانکی و ربوی را حل کنید ، آمار دروغ ندهید ، نظریه دادن فلسفی را کنار بگذارد ، برجام را رها کنید و به رشد علمی ادامه دهید ، جلوی واردات را بگیرید چرا کوتاهی می کنید.

اسماعیلی در پایان گفت: برنامه های گسترده جهت گسترش فساد و فحشاء و کشف حجاب و لهو و لهب را تعطیل کنید ، این کار اصحاب فتنه و عوامل نفوذی دشمن است ، مراقب آموزش و پرورش باشید ، جلوی توطئه را در این مرکز مقدس بگیرید، وگرنه انقلاب به حرکتش ادامه می دهد ، مردم هم با رهنود وهدایت رهبر عزیز به وظیفه شان عمل می کنند و شما ضرر می کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *