پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

انقلاب اسلامی امانتی الهی است که با حضور مردم به پیروزی رسید

انتشار: جمعه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۱۴:۴۴ |
کد خبر: 40276 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین با بیان این که انقلاب اسلامی امانتی الهی در دستان مردم است اظهار کرد حضور مردم در صحنه و پیروی از ولایت ، باعث پیروزی انقلاب شد و این مهم باعث استمرار حرکت آن می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: امام راحل با تکیه به خدا و با حمایت مردم توانست بزرگ ترین معجزه قرن را رقم زده و طاغوت زمان را به زیر بکشد، کسانی که به کلام و رفتار خود به این انقلاب خیانت می کنند در اصل به مردم خود خیانت می کنند.

وی اظهار کرد: دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران از نخستین روزهای پیروزی انقلاب نمایان شد و امروز نیز دشمن با استفاده از پول های کثیف آل سعود، با طراحی های اندیشکده های آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی و با تمام توان به جنگ ملت بزرگ ایران آمده است و از طریق تحریم، فضای مجازی و رسانه های رنگارنگ خود به جنگ با ولایت برخاسته است.

محموی گفت: دشمن با علم به این که رکن اصلی نظام، ولایت فقیه است، ناجوانمردانه به آن هجمه وارد می کنند، مسجد و حسینیه را آتش زده و مردم عادی و بی دفاع را می کشند به این امید که بتوانند پایه های نظام را سست کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: فتنه گران داخلی و اربابان آمریکایی آن ها باید بدانند که هرچند مردم از برخی سختی ها رنج می برد و گله دارد، از خائنان بیت المال بیزارند و از برخی دغل بازان و نفوذی های داخلی متنفرند ولی پای ولایت و نظام و انقلاب ایستاده و داغ ایجاد فاصله بین وحدت ارکان نظام را به دل آن ها می گذارند.

وی از آحاد مردم و مسئولان خواست تا با حضور با شکوه در راهپیمایی دهه مبارک فجر، پاسخ قاطعی به یاوه گویی های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *