ناامید ساختن مردم از هر رسانه و تریبون حرکت در مسیر دشمن است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

ناامید ساختن مردم از هر رسانه و تریبون حرکت در مسیر دشمن است

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۰:۰۱ |
کد خبر: 40270 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


قزوین – ابتکارآنلاین: معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: در شرایطی که مردم ما بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و انسجام دارند، ناامید ساختن آنان از هر رسانه در داخل و تریبونی که از بیت المال هزینه می کند، به معنای حرکت در مسیر خواسته های دشمن است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حسینعلی امیری شامگاه پنجشنبه در همایش جشن انقلاب که با حضور اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد،افزود: کشور ما به جهات مختلف و به خاطر موقعیت ویژه ای که از نظر دسترسی به نفت، اقلیم مناسب و نیروی انسانی در خاورمیانه دارد همواره مورد طمع بدخواهان و دشمنان قرار داشته است.

وی اضافه کرد: در تاریخ جنگ های ایران به خاطر همین طمع ورزی ها بخشی از کشور ما از سرزمین مادری جدا شده و تنها در جنگ تحمیلی و دوران هشت سال دفاع مقدس بود که با وجود صف بندی تمام کشورها مقابل ایران، با رهبری مثال زدنی امام راحل و فداکاری و جانبازی رزمندگان اسلام، دشمن ناکام ماند و حتی یک وجب از خاک کشور از دست نرفت.

امیری با بیان اینکه مردم مومن و انقلابی میهن اسلامی همواره توطئه های دشمنان را با آگاهی و بصیرت خود خنثی کرده اند،خاطرنشان کرد: شرایط کشور ما به گونه ای است که در زمان هایی دشمنان به دنبال شکست و کند کردن روند پیشرفت ما بوده اند همدلی مردم با نظام این اجازه را به آنان نداده است.

وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم در همین دهه های اخیر آنچنان شرایط بر ما سخت شد و قطعنامه های ظالمانه ای در شورای امنیت علیه ایران صادر کردند تا ما را هم در مسیری که عراق را بردند، ببرند که به برکت نعمت رهبری و هوشیاری مردم این اتفاق رقم نخورد.

معاون امور مجلس رییس جمهوری در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: اگر با حمایت های مقام معظم رهبری، رییس جمهوری و تیم مذاکره کننده، مذاکرات به نتیجه مطلوب نمی رسید تمامی تحریم های مربوط به انرژی هسته ای و قطعنامه های شورای امنیت علیه کشور پابرجا باقی مانده بود.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورها در گذراز گردنه ها توان مقاومت ندارند و به ورطه نابودی می افتند، خاطرنشان کرد: تنها جمهوری اسلامی ایران بوده است از ابتدای انقلاب تاکنون با مقاومت مردم و تلاش مسئولان از این گردنه های پر پیچ و خم به سلامت عبور کرده است.

این مسئول در ادامه با اشاره توافق هسته ای کشورمان با گروه ۱+۵،گفت: هرچند ما امروز با بدعهدی آمریکا مواجه هستیم اما برجام موافقتنامه دو جانبه نیست بلکه یک سند بین المللی است.

امیری اضافه کرد: اگر ترامپ می توانست تاکنون برجام را بر هم زده بود اما امروز با قدرت جمهوری اسلامی این اتفاق نیافتاده و نباید فراموش کنیم کشورمان به برکت انقلاب اسلامی به یکی از قدرت های تاثیرگذار منطقه و جهان بدل شده است.

امیری اضافه کرد: خوشبختانه بازارهای تجارت بین المللی و مسایل مربوط به فروش نفت حل شده و رفت و امدهای هیات های تجاری دنیا به ایران معنادار است و نشان می دهد که کشورمان امنیت پایداری در منطقه خاورمیانه برای سرمایه گذران دارد.

معاون امور مجلس رییس جمهوری با اشاره به تلاش دولت برای حل مسایل و مشکلات بخش تولید و صنعت،گفت: واحدهای تولیدی نیز در حال احیا و بازیابی هستند که همه اینها از برکات جمهوری اسلامی است.

وی با تاکید بر لزوم حفظ و تقویت وحدت و انسجام ملی،گفت: امروز که دشمن اقتصاد و امنیت ما را نشانه گرفته است باید انسجام و وحدت ملی خود را همچنان حفظ کرده و آنان را مانند سال های قبل از رسیدن به نقشه های شوم خود بازداریم.

امیری امروز پنجشنبه به منظور شرکت در این مراسم و همچنین حضور در نشست شورای اداری و آیین گردهمایی حماسه ۱۹ بهمن مردم تاکستان به استان قزوین سفر کرده بود.

وی در این سفر همچنین با نماینده ولی فقیه در استان قزوین دیدار و گفت و گو کرد و در آیین بهره برداری از یک طرح صنعتی در تاکستان حضور یافت و با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهیدان این استان ادای احترام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *