دشمن می خواهد دستاورد های انقلاب را کوچک و محو کند | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

دشمن می خواهد دستاورد های انقلاب را کوچک و محو کند

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۷:۱۲ |
کد خبر: 40248 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان درمجلس گفت: دشمن می خواهد دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران را کوچک و محو جلوه دهد تا نقشه شوم خود را عملی کند اما نمی داند ایران اسلامی با این ملت هوشیار همیشه موفق خواهند بود .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلام رضا کاتب؛نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان درمجلس گفت: توسعه امکانات رفاهی در کشور از برکات پیروزی انقلاب اسلامی ایران در این ۴۰ سال است.

کاتب افزود: دشمنی امریکا و اسرائیل تمامی ندارد و باید هوشمندانه با رهبری و لبیک همیشگی خود به صحنه های مهم سیاسی کشور دشمن را خشمگین کنیم.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان درمجلس در ادامه اظهار داشت: دستاورد های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یک الگو برای تمام انقلاب های جهان است و باید این انقلاب به جهان صادر شود.

کاتب در ادامه حماسه آفرینی ملت ایران سالامی را در صحنه های مختلف را مهم و تاثیرگذار دانست و افزود: حماسه ۲۲ بهمن ۹۶ بازهم در کار نامه اقتدار گونه انقلاب اسلامی ایران رقم خواهد خورد .

وی در ادامه اظهار داشت: بازهم رسانه های غربی راهپیمایی با شکوه۲۲ بهمن ۹۶ مثل راهپیمایی دیگر سانسور خواهند کرد و دوباره با خشم به دنبال توطئه جدیدی هستند .

کاتب در ادامه خدمت به مردم و حل مشکلات جامعه را یک اصل مهم برشمرد و گفت: این مردم همیشه نمره قبولی را درپایبندی به آرمان های والای انقلاب اسلامی را درکار نامه خود دارند و مسئولان باید با خدمت خالصانه و بی ریا را   سرلوحه امور اجرایی خود قررا دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *