امروز مکانی افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

امروز مکانی افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۶:۴۶ |
کد خبر: 40246 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:امروز دقیقا ما در این مکان حضور یافتیم و چیزی را افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود ؛اتاق ها بودند و فقط یک رنگ آمیزی انجام شده بود؛ این راه اندازی مجدد در دید مردم خوب نیست ، مجموعه ای که چند بار افتتاح شده مجددا افتتاح شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – روح الله باقری در مراسم افتتاح مجدد درمانگاه ده تختخوابی شهید مهتدی با اظهار گله مندی از برخی از مسئولان گفت :بنده به شخصه شاهد هستم که فرماندار در خصوص بیمارستان خیلی پیگیری کردند تا به مجموعه قابل قبولی تبدیل شود و از سردار ناظری هم گله مندم این مجموعه خوب که در گذشته برای نظامی ها و کل مردم بود به شهرستان ورامین واگذار کردن.

وی افزود:امروز دقیقا ما در این مکان حضور یافتیم و چیزی را افتتاح کردیم که قبلا افتتاح شده بود ؛اتاق ها بودند و فقط یک رنگ آمیزی انجام شده بود؛ این راه اندازی مجدد در دید مردم خوب نیست ، مجموعه ای که چند بار افتتاح شده مجددا افتتاح شود.

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:از دلیل نیامدن مسئولان مجموعه بهداشت استان خبر نداریم و اگراین مجموعه مربوط به انهاست چرا نیامدند؟واگر کار داخلی و مربوط به شهرستان است و استان قبول ندارد تکلیف ما را مشخص کنید تا کار دیگری انجام بدهیم.

وی افزود :مردم این شهرستان در و دیوار خالی نمی خواهند و ما انتظار داریم هر چه سریعتر شاهد حضور نیروی انسانی توانا و پزشک متخصص ،سونو گرافی، ازمایشگاه و پزشک باشیم و امیدواریم در همین چند هفته اخیر شاهد اجرای قول ها باشیم.

روح باقری بیان نمود:بزرگترین افتخار دولت یازدهم در حوزه سلامت بود که اکنون رو به افول است و چیزی از این طرح باقی نمانده است ؛ واقعا کارهای بسیاری در این زمینه صورت پذیرفت ولی شهرستان پیشوا از این مزایا در حوزه سلامت بی بهره بود.

باقری گفت:تا چه زمان میخواهیم از درمانگاه مهاجری صحبت کنیم ، و منتظر باشیم که دستور تخلیه درمانگاه را بدهند یا ندهند؛آقای مهاجری کار بزرگی انجام دادند و مجموعه ای را برای استفاده مردم شهرستان ساختند و اکنون اختیار تصمیم گیری با مهاجری است.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد:در فصل اختصاص بودجه به شهرستانها و استان ها هستیم ونباید دست روی دست بگذاریم تا اول بین شهرهای دیگر بودجه تقسیم شود و بعد به شهرستان ما برسد و همه مسئولان شهرستان باید مراجعه کند وپیگیری های زیادی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *