پاسگاه انتظامی روستای قرمز تپه پاکدشت افتتاح شد | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

پاسگاه انتظامی روستای قرمز تپه پاکدشت افتتاح شد

انتشار: پنج شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۵:۳۵ |
کد خبر: 40245 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: با حضور فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ، پاسگاه انتظامی روستای قرمز تپه از توابع شریف آباد پاکدشت امروز – پنجشنبه – همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در این مراسم گفت : نیروی انتظامی با تمام تلاش از امنیتی که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده حراست کرده و در این مسیر ازهیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

سردار عبدالرضا ناظری افزود : نیروی انتظامی تلاش می کند تا با احداث پاسگاه های انتظامی ، امنیت و احساس امنیت را به نزدیکترین محل زندگی افراد ببرد تا فضا برای مخلان امنیت محدود شود.

وی با اشاره به نقش مردم در ایجاد امنیت پایدار در جامعه گفت : تمامی طرح های امنیتی پلیس بدون مشارکت مردم به نتیجه مطلوب نمی رسد و در اصل ، حضور مردم ، سرمایه بزرگ نیروی انتظامی به شمار می رود.

ناظری با اشاره به افتتاح پاسگاه روستای قرمز تپه پاکدشت گفت : این پاسگاه امنیت ۹ روستا با جمعیتی بالغ بر ۱۲ هزار نفر را تأمین می کند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *