نیروی انتظامی با تمام توان از ارزش های انقلاب حراست می کند | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نیروی انتظامی با تمام توان از ارزش های انقلاب حراست می کند

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۶:۲۶ |
کد خبر: 40214 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رییس پلیس شرق استان تهران گفت: نیروی انتظامی با تمام توان از ارزش های انقلاب حراست می کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی ویژه شرق استان تهران، افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه حضور مردم در صحنه های مختلف از اقتداری روز افزون برخوردار است.

وی اظهار کرد: در آستانه دهه فجر، دشمنان قسم خورده نظام خواب های باطلی را برای صدمه زدن به ایران اسلامی دیدند که هوشیاری مردم و حضور نیروهای نظامی و انتظامی در صحنه، تمامی توطئه های آنان را خنثی کرد.

سردار ناظری تأکید کرد: نیروهای انتظامی و نظامی به مردم قول می دهند که تا آخرین قطره خون برای برقراری نظم ، امنیت و آرامش کشور تلاش کنند.

حجت الاسلام سید محسن محمود یرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران نیز در این آیین گفت: اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه حضور مردم در صحنه ، رهبری داهیانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب و تأسی از آموزه های فرهنگ فاطمی است.

به گزارش ایرنا، در این آیین نیروهای نمونه انتظامی از مقابل تمثال امام راحل و رهبر معظم انقلاب رژه رفته و آمادگی خود برای مواجهه با دشمن را به نمایش گذاشتند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *