هزار میلیارد تومان تهسیلات کسب و کار در کشور اعطا شده است | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

هزار میلیارد تومان تهسیلات کسب و کار در کشور اعطا شده است

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۶:۱۶ |
کد خبر: 40213 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور در سفر چند ساعته به گرمسار از چند طرح حوزه روستایی بازدید کرد و گفت: صندوق کار آفرینی امید تا به امروز بیش از هزار میلیارد تومان تهسیلات در بخش کسب و کار به متقاضیان اعطا کرده است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – اصغر نور الله زاده؛ مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور ضمن مثبت ارزیابی نمودن بازدید ها خود از طرح ها در گرمسار در گفتگو با خبرنگار گرمسارآنلاین با اعلام این مطلب افزود: یکی از اولویت مهم صندوق کار آفرینی امید توجه به حوزه کسب و کار اشتغال زایی در روستاهاست که در راه رسیدن به این مزیت به دنبال کاهش مهاجرت های روستایی و انجام مهاجرت معکوس درروستاها و استفاده از مزیت های داخلی در روستاهاست .

نور الله زاده در ادامه از بخشش دیرکرد تسهیلات صندوق کار آفرینی امید تا پایان سال خبرداد و افزود: به دلیل اینکه در سال گذشته و سال جاری برخی فعالیت های اقتصادی و کار گاهی با رویکرد مواجه بوده است به دنبال حمایت از بخش تولید و اشتغال زا کشور دیکرد تسهیلات اعطایی را در صورت تحقق مورد بخشش قرار دادیم .

مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور در ادامه افزود: اولویت اصلی در بخش روستایی توسعه فضای کسب و کار است چون این بخش می تواند باعث توسعه شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *