بهره برداری از 6 پروژه عمرانی و فرهنگی در شهرستان پردیس | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

بهره برداری از ۶ پروژه عمرانی و فرهنگی در شهرستان پردیس

انتشار: چهارشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۴:۱۹ |
کد خبر: 40209 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۶ پروژه عمرانی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۱۲۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال در شهرستان پردیس به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندارشهرستان پردیس در آئین افتتاح پروژه های عمرانی؛ فرهنگی شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران گفت: امروز ۶ پروژه با حضور معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران در شهرستان پردیس افتتاح شد.

مرتضی حیدری اظهار کرد: تصفیه خانه فاضلاب سعید آباد، با ۳۳ هزار میلیارد اعتبار از مهمترین پروژه های قابل افتتاح بود که برای منطقه سعید آباد و رودخانه جاجرود جنبه حیاتی دارد و این تصفیه خانه برای جلوگیری از مخاطرات زیست محیطی در رودخانه جاجرود نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

وی به دیگر پروژه های افتتاح شده اشاره کرد و افزود: بوستان امام رضا (ع) با ۵۱ هزار مترمربع مساحت با اعتبار ۴۱ هزار میلیارد ریال، بلوار شهید چمران به طول ۱۷۰۰ متر در دو لاین رفت و برگشت با اعتبار ۱۶ هزار میلیارد ریال در پردیس افتتاح شد.

حیدری ادامه داد: مجتمع ورزشی ایرانیان برف با اعتبار۷۰هزار میلیارد ریال، ورزشگاه خصوصی پاسارگاد با ۸ هزار میلیارد، سرای محله یاس با اعتبار۷۰۰ میلیارد ریال در شهر بومهن افتتاح شد که این پروژه ها برای ۲۰۰ نفر شغل ایجاد کرد.

فرماندار در ادامه به پروژه مسکن مهر پردیس اشاره کرد و افزود: ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در پردیس تحویل‌ شده و سایر واحدها نیز در حال تکمیل است و ۲ هزار و ۵۱۳ واحد آماده تحویل در این ایام دهه فجر است.

شهرستان پردیس با ۱۷۵ هزار نفر جمعیت از غرب با تهران، از شرق با شهرستان دماوند، از شمال با شهرستان شمیرانات و از جنوب با پاکدشت دارای مرز مشترک است، با پایان واگذاری مسکن مهر جمعیت این شهر به ۶۰۰ هزار نفر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *