رونمایی از بزرگترین کانکس متحرک اورژانس کشور | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

رونمایی از بزرگترین کانکس متحرک اورژانس کشور

انتشار: سه شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۷:۴۰ |
کد خبر: 40201 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


ارومیه – ابتکارآنلاین: هشت واحد تولیدی و صنعتی با ۹۷۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری و اشتغال زایی برای ۴۳۷ نفر در ارومیه به بهره برداری رسید و بزرگترین کانکس (اتاقک) متحرک اورژانس کشور که خط تولید آن با اجرای طرح توسعه در یکی از واحدهای تریلرسازی این شهرستان راه اندازی شده است نیز رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واحد تولید اتصالات آبیاری تحت فشار با ۱۱ میلیارد ریال حجم سرمایه گذاری در فاز ۲ شهرک صنعتی ارومیه نیز به بهره برداری رسید.

جعفرصادق اسکندری ادامه داد: این واحد تولیدی با ۲ هزار مترمربع مساحت، سالانه ۲۸۰ تن محصول تولید کرده و برای ۳۶ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد می کند.

وی همچنین ادامه داد: محصولات جدید ست های جراحی و ارتوپدی که برای نخستین بار در سطح کشور در سایه تحقیق و توسعه در یکی از واحدهای ارومیه تولید شده نیز با ۱۴۲ میلیار ریال سرمایه گذاری و اشتغال زایی برای ۷۰ نفر در فاز ۲ شهرک صنعتی ارومیه رونمایی شد.

اسکندری با اشاره به بهره برداری از شرکت خمیر آوران ارومیه در روز جاری، گفت: این واحد تولیدی با جذب سرمایه گذار از کشور ترکیه و با ۲۰ میلیارد ریال حجم سرمایه گذاری برای ۵۰ نفر اشتغال زایی کرده است.

وی اظهار کرد: در روز جاری با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان محلی، واحد تولیدی انواع وانت بار تک کابین و ۲ کابین نیز کلنگ زنی شد.

وی با اشاره به اینکه حجم سرمایه گذاری این واحد تولیدی ۳۵۰ میلیارد ریال است، ادامه داد: این واحد خودروسازی برای ۱۳۷ نفر اشتغال زایی کرده و سالانه پنج هزار دستگاه وانت روانه بازار داخلی می کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود: بهره برداری از واحد تولیدی انواع غذاهای آماده و نیمه آماده کنسروی با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری با اشتغال زایی برای ۱۵ نفر و با ۳۴۰ تن ظرفیت تولید در سال از دیگر طرح های افتتاحی روز جاری است.

به گزارش ایرنا، ایام الله دهه فجر از روز پنجشنبه هفته گذشته آغاز شده است و با افتتاح و کلنگ زنی طرح های متعدد در آذربایجان غربی تا ۲۲ بهمن ماه جاری ادامه می یابد؛ امسال سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

۲ هزار و ۲۶۵ واحد تولیدی صنعتی در این استان وجود دارد که با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۱ هزار و ۹۷۷ میلیارد ریال برای ۵۷ هزار و ۹۱۸ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *