جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

حضور۲۵۰ استاد بسیجی در جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج اساتید استان

انتشار: سه شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۶:۱۵ |
کد خبر: 40183 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارآنلاین: رئیس بسیج اساتید دانشگاه های استان از برگزاری دهمین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج اساتید دانشگاه های استان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار خبرداد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سیف الله سعدالدین؛ رئیس سازمان بسیج اساتید استان با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار گرمسارآنلاین گفت: این جشنواره با حضور بیش از ۲۵۰ استاد بسیجی از دانشگاه های مختلف استان به مدت دو روز در گرمسار برگزار شد .

رئیس سازمان بسیج اساتید استان در ادامه افزود: در این جشنواره که به صورت متوالی در ایستگاه دهم قرار دارد بیش از ۱۲ تیم شرکت کردند.

سعدالدین در ادامه افزود: در این جشنواره از دانشگاه های دولتی ،آزاد ، پیام نور و علمی کاربردی از شهرهای مختلف سمنان،گرمسار، شاهرود و دامغان شرکت کرده بودند .

وی در ادامه اظهار داشت: در این جشنواره به دنبال کشف استعداد های نو ورزشی نیز هستیم و پتانسیل های مراکز آموزش عالی را می سنجیم.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان در ادامه افزود:در دهمین جشنواره فرهنگی و ورزشی بسیج اساتید استان ورزش های گروهی و انفرادی اجرا شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>