استقلال بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

استقلال بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است

انتشار: سه شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۵:۴۸ |
کد خبر: 40181 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: استاندار تهران گفت: کشورمان پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب در مباحث سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به استقلال رسیده است و امروزه همه دنیا استقلال سیاسی ایران را پذیرفته اند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد حسین مقیمی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ری که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دنیا پذیرفته که ایران کشوری مستقل است و از هیچ کشوری حرف شنوی ندارد.

وی ادامه داد: تنها جایی که دشمن می تواند فکر کند و ما را تحت فشار خود قرار دهد، حوزه اقتصادی است.

وی خاطرنشان کرد: سیاست هایی که رهبری در مباحث اقتصاد مقاومتی تدوین کرده است؛ اگر به درست اجرا شود می توانیم به استقلال اقتصادی نیز دست یابیم.

مقیمی اظهار کرد: امروز وظیفه ما این است تا در زمینه توسعه اقتصادی کشور به صورت جدی وارد عمل شویم چرا که تمام تلاش آمریکا و ایادی استکباری براندازی نظام اقتصادی کشور است.

استاندار تهران با بیان اینکه باید به ۲۳ اصل اقتصاد مقاومتی پایبند باشیم ، یادآور شد: تلاش کنیم تا این سیاست را در کشور اجرایی کنیم و با توسعه محصولات دانش بنیان چرخ حمایت و اقتصادی خرید و فروش را افزایش دهیم.

به گفته مقیمی توجه به اقتصاد مقاومتی می تواند جامعه اقتصادی کشورمان را متحول کند و اقتصاد کشورمان را پویاتر کند.

استاندار تهران همچنین به دهه فجر و تبیین اندیشه های ناب حضرت امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: امام (ره) به گونه ای با مردم صحبت و نظرات خود را بیان می کردند که جامعه را عاشق مکالمه و صحبت های خود می کردند.

وی اظهار کرد: به پشتوانه این رهبر فرزانه بود که انقلاب اسلامی به پیروزی برسد.

استاندار تهران در یک سفر یکروزه به شهرستان ری، مجتمع آبرسانی شهید تهرانی و کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی مرکز آموزشی درمانی بیمارستان فیروزآبادی شهرری را افتتاح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *