کارفرمایان و کارگران جهادگران اقتصادی کشور هستند و باید مشکلاتشان برطرف شود. | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

کارفرمایان و کارگران جهادگران اقتصادی کشور هستند و باید مشکلاتشان برطرف شود.

انتشار: سه شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۵:۲۹ |
کد خبر: 40180 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب که در شهرک صنعتی عباس‌آباد پاکدشت برگزار شد، اظهار داشت: امروز تمام اجزای تولید اعم از کارفرما و کارگر در خط مقدم جهاد هستند و به‌عنوان جهادگر در کشور محسوب می‌شوند و تلاش می‌کنند تا کشور را در مسیر رشد اقتصادی سوق دهند و ایرانی آباد را همه با هم داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی گفت: در تلاش با هم می‌توانیم مسیر این جهاد را هموار کنیم و مشکلات را از پیش‌ روی این جهادگران اقتصادی در این عرصه برداریم.

فرماندار پاکدشت افزود: دشمنان درصدد نابودی این عرصه اقتصادی در کشور هستند و با کمک هم می‌توانیم مقابل حیله‌ها بایستیم تا دشمنان نتوانند بر این مهم مستولی شوند.

تمهیدی افزود: برخی از حمایت‌ها بر پایه تصویب و تصحیح قوانین است که بر عهده مردان مجلس شورای اسلامی است و می‌دانیم که در حال تصحیح برخی قوانینی هستند که نه‌تنها به رشد کار و اقتصاد کمک نمی‌کند بلکه باعث توقف اقتصادی کشور نیز هستند.

وی افزود: برنامه‌هایی در دستور کار هستند تا مجلس و دولت در کنار جهادگران اقتصادی کشور را در مسیر رشد و تعالی برساند؛ قانون اصلاح مالیات از قوانین مهمی است که در حال پیگیری برای اصلاح است.

فرماندار پاکدشت گفت: جلسات متعددی در دستور کار است که با کارفرمایان شهرک‌های صنعتی در پاکدشت برای رفع مشکلات پیش روی آن‌ها خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *