تقدیر از 15 کارگر برتر شهرستان ورامین | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

تقدیر از ۱۵ کارگر برتر شهرستان ورامین

انتشار: دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۳:۱۷ |
کد خبر: 40152 |
بازدید: 56 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: همایش تجلیل از کارگران برتر شهرستان ورامین همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر برگزار و از ۱۵ کارگر برتر این شهرستان با حضور فرماندار تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون دبیر کل خانه کارگر دراین مراسم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خدمات شایانی انجام داده که این اقدامات به درستی اطلاع رسانی نشده است.

حسن صادقی افزود: همه افراد وظیفه دارند تا واقعیت های انقلاب را بدون تغییر به نسل جوان منتقل کنند.

به گفته وی، در رژیم گذشته کسی جرأت نداشت که به مشکلات موجود در سیستم اداری ایراد بگیرد ولی امروز همه افراد آزادانه دولت را نقد می کنند و مسائل موجود در کشور را مورد بحث و گفتگو قرار می دهند.

صادقی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی که از نخستین روزهای حیات با برکت خویش همواره با تهدیدهای دشمنان اسلام مواجه بود، در حوزه های مختلف به دستاوردهای عظیمی دست یافته است.

فرماندار شهرستان ورامین نیز دراین همایش، کارگران را پیشتازان عرصه اقتصاد مقاومتی نامید و گفت: جامعه عظیم و مولد کارگری برغم تمامی تلاش های مسئولان در رفع مشکلات آنها، هنوز به حق خود نرسیده است و با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد.

محمدرضا یوسفی با تاکید بر اینکه کارگران پای ارزش های انقلاب ایستاده اند، تصریح کرد: عدم حضور جامعه کارگری در اغتشاشات اخیر، پاسخ دندان شکنی به کسانی بود که می خواستند با سواستفاده از مشکلات معیشتی کارگران، پای این قشر زحمت کش را به وسط اغتشاشات بکشند.

فرماندار ورامین با اشاره به مصوبه دولت در خصوصی سازی شهرک صنعتی خیرآباد گفت: بیش از ۳ هزار فرصت شغلی در ورامین با راه اندازی این شهرک صنعتی ایجاد می شود.

به گزارش ایرنا، شهرستان ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *