پیشوا به ‌اندازه سهم خود در سپهر انقلاب نتوانسته توسعه یابد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

پیشوا به ‌اندازه سهم خود در سپهر انقلاب نتوانسته توسعه یابد

انتشار: دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۱:۵۲ |
کد خبر: 40148 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران گفت: شهرستان پیشوا به‌اندازه سهمی که در سپهر انقلاب اسلامی داشته، نتوانسته است بهره لازم را در حوزه توسعه اقتصادی و شهری ببرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد امامی‌امین در آیین افتتاح سال اجتماعات و نمازخانه آموزشگاه آیت‌الله خامنه‌ای پیشوا که با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسؤولان برگزار شد، اظهار کرد: پیشوا حق بزرگی به گردن انقلاب اسلامی دارد و در سال ۴۲ ظرفیت شروع انقلاب و حرکتی را ایجاد کرد که بعد از گذشت حدود ۵۴ سال شاهد آن هستیم که ثمره و آوازه این حرکت عظیم تا اقصی نقاط دنیا پیچیده است.

وی افزود: آنچه امروز به‌عنوان میراث‌داران آن هستیم در حقیقت نتیجه آن حرکتی است که گذشتگان و بزرگان ما در این شهرستان آغاز کردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران بیان داشت: قاعدتاً هم حاکمیت و هم مسؤولان امر باید در جهت آبادانی این شهر گام‌های مؤثرتری را بردارند.

امامی‌امین افزود: این شهرستان همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد و سالیان سال است که هنوز رنگ محرومیت از آن زدوده نشده است. که ما تلاش می‌کنیم با کمک شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، چهره شهری به آن ببخشیم.

وی، فرماندار شهرستان پیشوا را جزو بهترین و پرتلاش‌ترین فرمانداران استان تهران دانست و گفت: استاندار تهرانبه‌واسطه پیگیری، همت و اخلاصی که فرماندار پیشوا در عمل دارند مایل به ادامه حضورشان به‌عنوان فرماندار در پیشوا هستند؛ وجود ایشان در شهرستان یک فرصت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران بیان داشت: با نگاه استاندار تهران به پیشوا باعث‌شده که مقداری منابع و امکانات به‌طرف این شهرستان سرریز شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران افزود: امروز شاهد هستیم که قطب کشاورزی استان تهران شهرستان پیشواست؛ امروز توجه کشاورزان استان تهران و شهرستان پیشوا به حوزه تجارت و بازرگانی بیشتر از نگاه به بازار داخلی است.

امامی‌امین گفت: این شهرستان ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد و بیشترین بخش کشاورزی صنعتی و مدرن در این شهرستان اتفاق افتاده است.

وی اظهار کرد: امروز شاهد آن هستیم که تولیدکنندگان شهرستان پیشوا به بازارهای بین‌المللی توجه پیداکرده‌اند و بخش مهمی از صادرات استان تهران از همین شهرستان اتفاق می‌افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *