برگزاری همایش شادابی و نشاط با ورزش همگانی در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی شهدای پاکدشت | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

برگزاری همایش شادابی و نشاط با ورزش همگانی در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی شهدای پاکدشت

انتشار: دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۱:۳۹ |
کد خبر: 40147 |
بازدید: 97 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: یکی از جذاب ترین برنامه های اداره ورزش و جوانان پاکدشت در گرامیداشت دهه فجر، برگزاری همایش شادی و نشاط با ورزش همگانی بود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این برنامه دکتر عزیزی روانشناس و استاد دانشگاه مباحثی را درحوزه بیش فعالی و رابطه ورزش با آن وهمچنین ارتباط موثر بین زوجین بیان نمود که استقبال حاضران را در سالن آمفی تاتر کانون فرهنگی شهدای به دنبال داشت .

فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس و اعضای شورای شهر پاکدشت و فرون آباد و شریف آباد از مسئولان حاضر دراین همایش بودند .

فرماندار در این جمع پرشور وظیفه خود و سایر متولیان ورزش را ایجاد زیرساخت و شرایط لازم برای توسعه ورزش دانست و گفت: وظیفه شما به عنوان دختران و ماداران جامعه که بخش عظیمی از جامعه راتشکیل می دهید و رسالت بزرگی را نیز برعهده دارید، استفاده از همه ظرفیت هایی که در اختیار دارید برای مشارکت ورزشی است.

هادی تمهیدی، رئیس اداره ورزش و جوانان را فردی از جنس ورزش دانست و گفت: امیدواریم با حضور ایشان شاهد شکوفایی بیش از پیش ورزش پاکدشت باشیم .

رئیس اداره ورزش و جوانان نیز دراین همایش موفقیت های ورزش پاکدشت به ویژه در حوزه بانوان را برشمرد .

حسین طالقانی گفت: بانوان پاکدشت در بسیاری از رشته ها از جمله تنیس روی میز و دوومیدانی جزو برترین های استان تهران هستند، ضمن اینکه در رشته های والیبال و شمشیربازی نیز دختران ورزشکار پاکدشت در سطح کشور جزو برترین ها می باشند.

وی افزود : این امید را داریم تا با همت خود شما ورزشکاران شاهد موفقیت های بیش از پیش ورزش بانوان باشیم .

گفتنی است این همایش پر شور به همت اداره ورزش و جوانان با همکاری هیات همگانی برگزار شد و نظر به استقبال شرکت کنندگان در مناسبت های آینده با موضوعات متنوع ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *