راه اندازی نخستین کلینیک سیار دندانپزشکی در ورامین | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

راه اندازی نخستین کلینیک سیار دندانپزشکی در ورامین

انتشار: یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۵:۴۶ |
کد خبر: 40119 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین با اشاره به اجرای طرح جهادی خدمات رایگان دندانپزشکی در این شهرستان، از راه اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی برای نخستین بار در ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – بابک بختیاری اظهار کرد: کلینیک سیار دندانپزشکی برای نخستین بار به منظور خدمت رسانی در مناطق محروم و با همکاری جمعی از دندانپزشکان شهرستان ورامین راه اندازی شده است.

وی گفت: در این کلینیک سیار که روزانه در مناطق مختلف روستایی مستقر می شود، خدمات سطح یک دندانپزشکی شامل جرم گیری، کشیدن دندان و ترمیم ساده دندان به صورت رایگان ارائه می شود.

بختیاری بیان کرد: در این مرکز سیار درمانی، خدمات بهداشتی مناسبی به جامعه هدف شامل کودکان زیر ۱۴ سال ، زنان باردار و خانواده ها محروم ارائه می شود.

به گفته وی، هر روز یک پزشک در این مرکز مستقر می شود و خدمات دندانپزشکی را به گروه هدف ارائه می کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین همچنین گفت: طرح جهادی خدمات رایگان دندانپزشکی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، با همکاری قرارگاه شهید شاطری و شبکه بهداشت و درمان ورامین در مناطق حاشیه ای و محروم این شهرستان اجرا شده است.

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح نیز که با مشارکت مسئول بهدشت دهان و دندان و بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه ورامین اجرا شده، خدمات رایگان دندانپزشکی به اقشار مردم به ویژه دانش آموزان ارائه شد.

بختیاری ادامه داد: این خدمات شامل معاینه، کشیدن، ترمیم، جرم گیری دندان و آموزش بهداشت دهان و دندان است که به صورت کاملا رایگان ارائه شده است.

شهرستان ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *