در دهه فجر 60 پروژه در گرمسار افتتاح می شود | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

در دهه فجر ۶۰ پروژه در گرمسار افتتاح می شود

انتشار: یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۵:۲۷ |
کد خبر: 40118 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرماندار گرمسار در جمع مدیران دستگاه های اجرایی گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۶۰ پروژه در بخش های مختلف شهری و روستایی و در حوزه های فعالیتی با اعتبار ۴۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار گفت: در دهه فجر امسال همچنین بیش از ۸ پروژه مهم با اعتباری ریالی ۶۰ میلیارد ریال مورد کلنگ زنی قرار خواهد گرفت .

فرماندار گرمساردر ادامه بیان دستاورد های انقلاب اسلامی ایران را یکی از مهم ترین ظوایف مدیران دستگاه های اجرایی برشمرد و افزود: در بعد اصلی باید تفاوت های بعد و قبل از انقلاب در زمینه ایجاد امکانات رفاهی مورد بحث قراردهیم چون بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران که وارد ۴۰ سالگی خود شده است نشان از توجه به ملت و احتیاجات آنهاست .

طاهری در ادامه به توطئه دشمن در کوچک و محو این دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اشاره کردو گفت: بذر ناامیدی را دشمن می خواهد به بطن اصلی مردم وارد کند تا از این راه بتواند بسیاری از نقشه های شوم خود در راه تضیعف جایگاه انقلاب اسلامی ایران را صورت بپذیرد .

فرماندارگرمسار اظهار داشت:توسعه و پیشرفت ایران اسلامی نه در خاورمیانه بلکه در کل جهان خاری بر چشمان بدخواهان انقلاب اسلامی ایران است و امروز پول های غربی ها با دخالت های مختلف و همراهی آل سعود در تضعیف مبانی انقلاب اسلامی در چند سال اخیر آشکار است .

وی در ادامه تاکید کرد: نباید در زمین دشمن بازی کرد و اگر اشتباهی در سیستمی وجود دارد با همراهی و اتحاد آن را حل کنیم نه با مشکلات جناحی و سیاسی رفع نخواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *