اداره ورزش المپیادهای ورزشی و جشنواره‌های بومی محلی برگزار کند | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

اداره ورزش المپیادهای ورزشی و جشنواره‌های بومی محلی برگزار کند

انتشار: یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۳:۵۹ |
کد خبر: 40117 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک با همکاری سایر ادارات، نسبت به برگزاری المپیادهای ورزشی، ورزش‌های همگانی و جشنواره‌های بومی محلی اقدام نماید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسل پور در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، به اهمیت جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان اشاره داشت و آن را فرصت مغتنمی عنوان کرد تا به‌وسیله آن بتوان با نظرخواهی از کارشناسان مربوطه برای جوانان در حوزه‌های مختلف از قبیل اشتغال، ازدواج و اوقات فراغت برنامه‌ریزی کرد.

وی با اشاره به تأکیدات ریاست جمهوری و وزیر ورزش و جوانان در خصوص ایجاد شورونشاط اجتماعی و تزریق روحیه امید و خودباوری در برنامه‌های دهه فجر، به اهمیت و مشارکت قشر جوان در باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌ها اشاره کرد.

 قر1

رئیس شورای ورزش شهرستان قرچک از اداره ورزش و جوانان شهرستان خواست با همکاری سایر ادارات، نسبت به برگزاری المپیادهای ورزشی، ورزش‌های همگانی و جشنواره‌های بومی محلی اقدام نماید.

وی تأکید بر اینکه اداره ورزش و جوانان تدابیری اتخاذ نماید تا جوانان از برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر استقبال گسترده‌ای داشته باشند، اظهار داشت: با توجه به استقبال مطلوب جوانان شهرستان قرچک از تیم فوتسال مقاومت، اداره ورزش و جوانان گزارشی از وضعیت این گروه به فرمانداری ارائه کند.

فرماندار قرچک بابیان اینکه اداره ورزش و جوانان گزارشی از آخرین وضعیت ورزش بانوان شهرستان به فرمانداری ارائه کند، گفت: به‌منظور استفاده تمامی اقشار از امکانات ورزشی، اداره ورزش و جوانان سانس‌های مشخصی را در باشگاه‌های ورزشی به بانوان شهرستان اختصاص دهد.

گفتنی است جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان و با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دیگر اعضای ستاد با دستور کار بررسی مهم‌ترین مسائل جوانان و برنامه‌ریزی برای آن‌ها تشکیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *