نسل جدید محافظ انقلاب و بر عهده گیرنده مسئولیت ها است | ابتکار آنلاین
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نسل جدید محافظ انقلاب و بر عهده گیرنده مسئولیت ها است

انتشار: یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۲:۴۳ |
کد خبر: 40115 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری فرماندار پردیس در جمع دانش آموزان پسر مقطع متوسطه با بیان مطلب فوق افزود: زمان بی وقفه در گذر است و ما که از قافله شهیدان عقب ماندیم و انتقال نسل را تجربه می کنیم، می دانیم که نسل شما محافظت از انقلاب و مسئولیت ها را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان پردیس در ابتدای سخنان خود با ادای احترام به روح پر فتوح حضرت امام(ره) و بزرگداشت مقام شامخ شهدا همچنین سلام و درود به رهبر فرزانه انقلاب گفت: یاد عزیزانی که برای پیروزی و پایداری انقلاب جان خود را فدا کردند نزد ما گرامی است، شهدای زیادی به نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم شده است، برخی از این شهدای گرانقدر در حوزه دانش و تکنولوژی برای پیشرفت ایران اسلامی با گذشتن از جان خود کشور را به استقلال و عزت رساندند و جمهوری اسلامی را متکی به آرای مردم پایدار ساختند.

وی در ادامه افزود: در زمان طاغوت نمی توانستیم رژیم حاکم را نقد کنیم، در مدرسه با کوچکترین اعتراضی کتک می خوردیم و آنها با این شیوه جامعه را کنترل می کردند با این وجود اولین تشکل ها در مدارس شکل گرفت.

فرماندار شهرستان پردیس خطاب به دانش آموزان گفت: کاخ‌های زیبا و متعددی در بهترین نقاط کشور در اختیار شاه و درباریان برای خوشگذرانی بود و بقیه مردم در اوج فلاکت و بدبختی زندگی می کردند و هر کس به رژیم اعتراض می کرد، روانه زندان های مخوف با شکنجه های بسیار سخت می شد، آمریکایی ها در ایران حق مطلق داشتند، ایرانیان در صورت صدمه دیدن از سگ های آمریکایی حق اعتراض به سگ و صاحب سگ را نداشتند.

حیدری افزود: آمریکایی ها به امام گفتند: به اسرائیل، آمریکا و شاه توهین نکن اما امام نپذیرفت و با شجاعت به این رژیم تاخت و از ابتدا به شاه توصیه می کرد که از اجنبی دوری و به مردم کشور تکیه کن و خدمت را سرلوحه خود قرار بده، آنها امام را به زندان انداختند و تبعید کردند.

در سال۴۳ حضرت امام(ره) هنگام تبعید از ایران فرمودند: یاران من در گهواره ها شیر می خورند، افتخار من این است که یکی از یاران امام بودم.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: ما بر مبنای دین انقلاب کردیم و حجاب یکی از دستورات اسلام برای حفاظت و استحکام و سلامت خانواده است، اگر خانواده دارای استحکام مناسبی باشد فرزندی که در این خانه رشد می کند، خوب تربیت می شود، فلسفه حجاب این است، متاسفانه حجاب کنار رفته و برخی به جای تربیت فرزند به تربیت سگ رو آورده اند و متدینین به ما اعتراض می کنند.

فرماندارپردیس با بیان اینکه در حوزه نظامی کشورمان را حفظ کردیم و حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم افزود: در حوزه کمیت رشد علم نیز در بالاترین رده های جهانی قرار داریم و در حوزه فرهنگ و اعتقادات نیز همینطور است و مردم پایبند نظام و انقلاب از اعتقاد خود دست بر نمی‌دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس افزود: در حوزه اقتصادی، اقتصاد دانان ما نتوانستند مانند بقیه بخش ها راه‌های نفوذ و رخنه افراد فرصت طلب و طماع را بگیرند و متاسفانه اقتصاد و ثروت خوب توزیع نشده است و ما در این حوزه دست شما را به گرمی فشرده و نیازمند عزم جزم شما هستیم، بن بست اشتغال ارتباطی به دشمن ندارد، بعضی مشکلات به خود ما مربوط می شود، طرح هایی از جمله تکاپو، کارورزی، مهارت آموزی، مشاغل خانگی و تعاون روستایی طرح هایی است که دولت برای رونق اشتغال ارائه کرده است و باید جوانان ما به این سمت پیش بروند و اشتغال آفرینی و درآمد زایی کنند.

حیدری خطاب به دانش آموزان گفت: سطح اطلاعات شما از ما بیشتر است و بهتر از ما هم کشور را اداره خواهید کرد تا مشکلات ما را در حوزه اقتصاد حل کنید، از حیث امنیت نگران نباشید، جست و خیزهایی در خیابان ها داشتیم و به این افراد اجازه می دهیم حرف خود را بزنند ولی اجازه نمی دهیم به مقدسات، پرچم، خون شهیدان و همه آرمانها و ارزش‌های ما توهین کنند، ما در سوریه و لبنان نفس اسرائیل را بریدیم و آمریکا را به زانو در آوردیم. حال چند مزدور می خواهند با پاره کردن پرچم ما، صحنه را عوض کنند، هرگز نخواهند توانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *