فتنه گران با تظاهر و شعار نفوذ و به موقع ضربه می زنند | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

فتنه گران با تظاهر و شعار نفوذ و به موقع ضربه می زنند

انتشار: جمعه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۸:۱۱ |
کد خبر: 40089 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه قرچک گفت: بزرگترین اهرم دشمن برای پیاده کردن طرح ها و برنامه هایش، فتنه است، این آفت نباید فراموش شود، فتنه گران با تظاهر و شعار نفوذ می کنند و به موقع ضربه می ز نند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: این انقلاب محصول تقوای پاکان است، طالبان تقوا طالبان عزت و اصلاح جامعه هستند ، پاکان درد دین دارند ، انقلاب ما انقلاب درونی بود.

وی گفت: بی عدالتی، فساد و فحشاء، ذلت و خواری حاکمیت استکباری و استثماری، تسلط کامل قدرتهای غرب و شرق بر این مملکت، وابستگی شدید در همه زمینه ها؛ انقلاب شد که استقلال و آزادی به معنی واقعی بدست آید تا جمهوری اسلامی باشد یعنی همه با هم بر محور اسلام و ارزش ها باشیم نگاهها ارزشی ، پست ها برای خدمت باشد.

اسماعیلی افزود: تلاش ها در جهات و ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی، قضایی و غیره بر محور اندیشه اسلام ناب باشد، نگاه و وابستگی به بیرون، طراحی های بیگانگان، تسلیم دنیای زور شدن، تقلید های کورکورانه، تلقین های منفعلانه، ترس از تهدیدات، بی برنامه گی و سستی در برابر تحریم ها، اینها آفات انقلاب ما است و مواضع و دردگاه ها ما را به عقب می راند.

وی تاکید کرد: جامعه ای که به غیر خدا تکیه کند راه پیشرفت و سعادت بسته می شود، اصلی که دنیای مستکبر و مدعی را به زانو در آورد ه است اسلامیت نظام ما می باشد، ضامن ماندگاری این اصل هم اصل ولایت فقیه است، قدرت ولایت فقیه ملت را حول محور و حبل متین و اسلام عزیز نگاه داشته است .

امام جمعه قرچک تصریح کرد: تنها تدبیری که تا کنون مؤثر و مفید بود تدبیر ولی امر مسلمین است، بقیه تدبیر ها ضربه و به عقب رانده شدیم، امروز ما در دو مسئله مهم و اساسی حرف و توقع داریم ، دو مسئله اقتصاد و فرهنگ تذکرات مقام معظم رهبری را جدی بگیرید.

وی گفت: باید قاطعانه مانع از ادامه طرح ها و برنامه های اقتصادی غیر همسو با سیاست های اقتصادی مقاومتی بشویم، طرح هایی که در داخل بوسیله شرکت های دانش بنیان قابل اجرا است نبایدبه دست بیگانگان واگذار شود و در بخش فرهنگی روز بروز شاهد وارفتگی و لنگاری هستیم ، بجای اینکه به ارزشهای اسلامی و اخلاقی توجه شود ، مسیرهای متعدد انحرافی را رواج می دهیم ، بستر فساد اخلاقی را فراهم می کنیم.

اسماعیلی تاکید کرد: دنیا فریاد اسلام خواهی سر می دهد ولی مسئولین فرهنگی ما کشته مرده فرهنگ منحط غربی هستند و ما امروز پاسخ جدی و عملیاتی می خواهیم، نه طعنه و شوخی و وعده های پوچ پیشرفت های همه جانبه در طول تاریخ انقلاب محصول تلاش های مخلصانه و مستقل بوده است.

وی افزود: عمران و آبادانی شهر ها و روستاها، رشد علمی عالی، تا حد دانش هسته ای پیشرفته، رشد موشکی وضعیت هوا و فضا، سلولهای بنیادی، توفیق پروژهای سنگین یر بنایی، ارتقاع سطح معنویت و فرهنگ قرآن و عترت با مجاهدت حوزه های علمیه و پشتیبانی بسیج و سپاه، ارتقا نسبی سطح بصیرت و آگاهیهای عقیدتی و سیاسی، آموزشهای مؤثر عقیدتی در ارتش، ناجا، سپاه، تلاشهای حوزه های نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها، ترویج فرهنگ مقاومت، جهاد وشهادت که در دنیا به الگو تبدیل شده است.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: موضع پر قدرت استکبار ستیزی بزرگترین امتیاز ملت و نظام ما است، دفاع از مظلوم از مسلمات انقلاب می باشد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظمرهبری، بیان کرد: دهه فجر سر آغاز طلوع اسلام و خاستگاه ارشه ای اسلامی است، ترویج وابستگی در ابعاد مختلف بزرگترین خیانت به ملت و نظام و امام و شهداء ما است. اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: بزرگترین اهرم دشمن برای پیاده کردن طرح ها و برنامه هایش، فتنه است، این آفت نباید فراموش شود، فتنه گران با تظاهر و شعار نفوذ می کنند و به موقع ضربه می ز نند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *