ملت بزرگ ایران به هیچ قدرت استکباری جهان باج نمی دهد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

ملت بزرگ ایران به هیچ قدرت استکباری جهان باج نمی دهد

انتشار: جمعه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۷:۵۸ |
کد خبر: 40087 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرری با بیان اینکه آمریکایی ها با کارشکنی در قضیه برجام به دنبال تحمیل برخی خواسته های ظالمانه خود به ملت ایران هستند گفت: ملت بزرگ ایران به هیچ قدرت استکباری جهان باج نمی دهد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین سید علی شاهچراغی در خطبه های امروز نماز جمعه شهرری در حرم مطهر عبدالعظیم الحسنی(ع) گفت: آمریکایی ها به خیال خود فکر می کنند ایران هم عربستان است که با یک سفر و رقص شمشیر بتوانند میلیارد ها دلار نفتی را به تارج ببرند ولی سران این کشور استکباری باید بدانند که اینجا ایران است و ملت بزرگ آن به هیچ قدرتی اجازه باج خواهی را نداده و نخواهد داد.

وی به کشتار مردم بی گناه افغانستان توسط گروه های مورد حمایت آمریکا اشاره کرد و افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده اند: آمریکایی ها از این اقدامات جنایتکارانه به دنبال ۲ هدف عمده انحراف اذهان عمومی از جنایات اسرائیل غاصب و دوم مشروعت بخشیدن به حضور خود در منطقه خاورمیانه هستند.

شاهچراغی در ادامه به آغاز جشن های دهه فجر و چهلمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: امام خمینی(ره) با روحیه انقلابی توانست حکومت چند هزار ساله شاهنشاهی را از ایران ریشه کن کند و پایه ها حکومت جمهوری اسلامی ایران را بنا نماید از همین رو این شخصیت بزرگ و عملکرد ایشان در مواجهه با سختی ها باید الگو و چراغ راه ما باشد.

شاهچراغی ادامه داد: امام خمینی(ره) با ایجاد حکومت جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته بر همگان ثابت کرد که می توان در کنار جمهوریت، اسلامیت را هم داشت و امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی الگو بسیاری از ملت های جهان است.

وی با بیان اینکه هر جا ملت بزرگ ایران انقلابی عمل کرده پیروز میدان شده است گفت: مردم بزرگ ایران در جبهه های حق علیه باطل، بی اثر کردن تحریم های ظالمانه اقتصادی، ایجاد و توسعه صنعت هسته ای در کشور و پیشرفت های نظامی بر همگان ثابت کردند که هر جا انقلابی عمل می کنند پیروز میدان می شوند.

شاهچراغ با بیان اینکه امروز دست هایی درکار است که نمی خواهد ملت ایران انقلابی عمل کند اظهار داشت: ما باید آگاه باشیم اگر امروز جشن ۴۰ سالگی انقلاب را می گیریم بخاطر انقلابی عمل کردنمان است از همین رو باید تاکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه نهادینه کردن روحیه انقلابی در دانشگاه ها و حوزه های علمیه را به شدت جدی بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *